Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha tényleg működik a sport...

Ha tényleg működik a sport arbitrázsos dolog miért nem nyomja mindenki?

Figyelt kérdés

Elvileg nem bukhatsz vele pénzt (ha valaki nincs képbe a lényegével: sportbefektetes.hu), viszont akkor miért ilyen kevéssé ismert? Én hitelt akarok felvenni hozzá kezdődőkének, ha tényleg hozza azt a hozamot akkor bőven megéri.

Vélemének? Van aki csinálta már/csinálja és vannak tapasztalatai?



2016. dec. 27. 23:15
1 2 3
 21/25 hookuszpook ***** válasza:

#18:

1. 2011. november óta

2. Igen, előfordult. De! Több ezer, illetve inkább 10 ezer fogadásból 4-5. Viszont ezek is azért voltak, mert kezdetben csábított a(z irreálisan) nagy arbitrázs. És azok az irodák által csak "nyilvánvaló hiba"-ként emlegetett dolog miatt alakultak ki. Leginkább ekkor sem őket, hanem magamat okolhattam. Viszont ilyen estben nem mindig a rosszabbik dolog történt, tehát volt, hogy azt a fogadást törölték, amelyik a vesztes lett végül. Ezért az tiszta nyereség lett. Máskor meg persze veszteség. De ezek a törlések nagy átlagban kiegyenlítették egymást. Normál arbitrázs esetén nem emlékszem egy irodás törlésre.


Írtam, hogy bizonygatni nem fogom, hogy működik, téged sem akarlak meggyőzni. Természetesen vannak dolgok, amikre nagyon oda kell figyelni, ellenkező esetben nagy "büntetés" jár érte. De ez minden tevékenységben így van. Az pedig relatív, hogy a nyereséghez képest az időráfordítás sok vagy kevés. Ráadásul szerintem nem mindegy, hogy valaki gödör ásással keres egy hónap alatt 180 órában 100.000 Ft-ot vagy a számítógép mellől ugyanannyi órában ugyanannyit. De utóbbira ilyen rossz verzió nem is létezhet. Vagy az óra sokkal kevesebb vagy a pénz sokkal több.


Két lényegesebb felvetésedre még reagálok itt, a többire aki akar választ talál a kérdésben is szereplő és a korábban általam is említett honlapon.


19:

Sokszor még 10 percig sem áll fenn egy arbitrázs, ezért van szükség JÓ szoftverre. És itt erős a hangsúly a "jó"-n. Amelyik nem csak annyit tud, hogy megkeresi az arbitrázsokat.


20:

Nálam alapszabály, hogy egyéni sportágakra nem fogadok. Pontosan az említett eltérő szabályozás miatt. Nekem annyit nem ér az aránylag nagyobb nyereség, hogy rizikózzak vagy fejben tartsam az összes iroda összes erre vonatkozó szabályát.

2016. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ok, bèke :)

Tehat nyilvan mukodik csak sok buktatoja van, nem is kicsik.

Azert kezdtem harcolni ellene mert tul szepnek irtak le.

En megtehetnem anyagilag de tobbet keresek a munkammal

2016. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kérdező,na belevágtál végül?:)
2017. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Na mi tortent? :)
2023. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Sok èvvel kèsőbb írom a vàlaszt.Felejtő.Ez ma màr nem müködik.Ha bàrhol megteszel egy online fogadàst azt fogod tapasztalni hogy a listàzàshoz kèpest èppen a fogadàsod pillanatàban megvàltozik az odds amelyről korrekten tàjèkoztatnak is ès ràkèrdeznek így is fogadsz e de àltalàban az arbitràzzsal elèrhető pàr szàzalèknàl nagyobb random ingadoztatàst fogsz tapasztalni amit tekinthetsz beèpített arbitràzsmegelőzèsnek is.Bàrmely ès minden szoftver ès tippàrús àtbaszcsi aki a remènyt àrulja neked de a pènzedet te kockàztatod.Àtbaszcsi mind de ennek tudatàban is èrdemes aprópènzzel vègigsuhanni rajtuk, fogsz felszedni okossàgot.Èn spec befizettem egy hónap random megmondóember tutitippes oldalàn 3 doboz szofi àráèrt akinek tízből hèt tippje ült is de nem ezt profitàltam hanem hogy elmondta ès megmutatta a nyilvànvalót.Pl nem a nyeremèny nagysàga hanem esèlye szàmít.Kètesèlyre fogadni jobb mint 1x2.Bankroll matek +/-8%.Alap logika amikre magadtól is ràjössz csak így nem bukón tanultad meg😃Óriàsi összeges dolgok felejtősek tuti a csőd.NE vegyed magad vèresen komolyan, szórakozzàl.Arra keresik a vàlaszt a nèpek megèlhetèsi szinten lehet e sportfogadni.Akkor tekintsd ezt a melódnak ès gondold àt hogy azèrt hogy lapàtoljàl màs helyett neki iszonyat profitot termelve neked meg így csurog vmi apró fizetnèl e te neki ès vennèl e fel hitelt hogy fizethess te neki mèg mindaz mellè amit belőled nyer? Naugye.Talàlj ki magadnak egy kis sèmàt azt kövesd kicsiben ha bejött kicsit nagyobban.Ebből nem fogsz megèlni de csődbemenni sem csak jól szórakozni ès/vagy picit könnyebben vagy ha szopsz nehezebben èlni.Senki nem tudja a tutit.Szerencsejàtèk.Nem veszünk fel rá hitelt mert lutri.Ami ha bejött nem kell hitel.Okosan.Hülyèből van elèg 😆
2023. júl. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!