Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forever Living Products...

Forever Living Products munkával lehet sok pénzt keresni?

Figyelt kérdés
A termékek eladásásval és hálózat építéssel tényleg 1-2 év után milliókat lehet keresni ?

2017. aug. 29. 22:51
1 2
 11/11 Badattitude ***** válasza:
85%
A #4/10-nél a lényeg, pláne a zárómondatban : " Tanulj meg programozni vagy valami piacképes szakmàt." . Tapasztalataimról : Engem is megtaláltak. Elhívtak egy ..egy...egy mire is ? :D Egy toborzó szintű dologra, ahol a falra vetítettek idealizált képeket brutális grafikonokkal, a napba kocogó vadi új traktorral, körülötte Aloe Vera táblával, vihogó kosztümös, öltönyös emberek, Ferrari, Rolex...Lóvé hegyek...Közben a porondon egy nő előadta a közgazdasági tutit...:D A " kinek van kérdése ? " után felálltam és kérdeztem : Én és a korosztályom túlélte az Amwayt, és ez olyan szagú. A lózungal leöntött mellébeszélés helyett inkább bökjék ki a feladatot és, hogy ez miért jó nekünk, ami az anyagiakat illeti. Azt a parasztvakítást is mellőzzük, hogy ingyen csatlakozhatunk..Az..Persze....:D Amway2..Na, voltam én minden ! :D A jól felkészült, közgazdasági zseni asszony kínjában már olyannal próbált fogást keresni, hogy egy jó üzlethez legyen valami cél, valami gesztus, ezért KELL venni első körben egy csekély ( Az...) összegű pakkot. Mondom, 30 000 kauciót fizettem a munkahelyemen, mert értékkel dolgozom, cserébe jogtisztán 300 000 landol a folyószámlámon az első perctől fogva, és a kilépéskor a kauciót visszakapom...Válasz nem jött, így el is jöttem. Sokáig ment a puhítás...Gagyi elmetrükkökkel, hogy milyen ritka határozott vagyok és ezzel baromi sok pénzt kereshetnék velük az FLV-nél.És nem is igazán jól mondták el az egészet. De ha valaki nem tudja jól elmondani, akkor hogy forgalmaz ? Megnéztem kiváncsiból egy gurunak titulált előadását...Ez tartott egy percig..Eddig bírtam. A szokásos..Csóri voltam, de jött az FLV..Ripacskodva előadott " hittem benne ! Hittem benne ! " .És az össz jó tanács ami a fontos stratégiát illeti : Te csak ne próbálgasd a cuccokat ! Add el az anyádnak is ! Sz..d le a morált és lőcsöld rá a gyerekkori pajtikra is ! Nem számít a " termék ", sok pénz ! A végére tekertem, hátha látom hogyan végzi ki a ripacsot a nézőközönség...Nem volt ilyen. Mindez egy aránytalanul drága " előadás " keretében. Mert fizetni kell mindenért. Fejlődni akarsz ? Gyere el a rendezvényünkre, ami X ezer. De inkább XX..XXL..Pénz. Milyen üzlet az, ahol a legnagyobb munka a kifogáskezelésre megy el ? Egy olyan termékcsalád esetében, amiről lesír, hogy masszívan túlárazott tucat. Placebo. Persze, sok reményvesztettnek csillan a szeme, hogy gyorsan meg lehet gazdagodni. Ha ez az üzleti model tényleg ilyen lenne, miszerint kitartó munkával elég gyorsan 5-6 számjegyű bevételekre tehetünk pénzt, méghozzá legálisan, és közben környezet, egészségtudatosságot terjesztünk, akkor opcióként létezne az emberek szóbeszédében. Nem arról beszélnének, hogy kiugrom az Osztrákokhoz, Németekhez, bárhová kecsölni, hanem azt mondanák, hogy bele vágok az FLV-be, mert nem akarok hitelt és lassan kell vennem egy másik használt autót, vagy bútorokat, vagy bármi mást. De nincs így. Ugyan az az Amway klisé : Anno páran beszerveztek sok-sok embert. Arany, gyémánt, platina, ...betyárkörte fokozatokkal illetik magukat. Számolva a fogyással, folyamatában szerveznek be embereket, akiknek a folyamatos költekezésükből van nem is rossz bevételük. Ezt lobogtatják, miszerint ennyi pénz vár mindenkire. De nem, mert az emberek azért és azért nélkül gyakorlatiasak némely dologban. Ha valakinek kelés jön a valagára, dokihoz megy, receptre alapján kikevernek a patikusok egy glancot és kész. Annak lehet órákat hadoválni a az Aloe Veráról. Közben szépen bekeni a valagát a patikai glanccal. Mert azt orvos vélelmezte, szakavatott emberek keverték ki, leigazolható körülmények között, leigazolható anyagokkal . A sznobok se veszik, mert ugyan az árfekvés a sznobok néplelkéhez igazodik, de ők előbb vesznek egy marék pipamocskot 1 000 000-ért, ha Oscar-díj sanszosan előadjuk, hogy azt nepáli atyaúristen keverte ki . Sose használnák, de felvághatnak a pajtiknak, hogy az nepáli csoda katyvasz. Beszervezel embereket, és azok élből vesznek egy X értékű pakkot. Már forgalmad van belőlük. Vásárolnak még ? Majd kinövik, de addig is bevételed van a beszervezettekből. Mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy akarja -e ezt, avagy sem. " Tanulj meg programozni vagy valami piacképes szakmàt." Ez az életszerűbb az FLV-vel és hasonló izékkel szemben.Egy egyszerű OKJ-s képzés is pénzbe kerül. De az befektetés. Kérdem én : Mennyit keres egy átlagos, beszervezett, nem gyémánt, platina, betyárkörte fokozatú FLV-s ? Úgy értem, fixen. Havonta. Annyit ziher, hogy nem, amennyit egy átlagos, friss jogsis emelőgép kezelő.És itt nem beszéltem nagyobb léptékről. Arról nem is beszélve, hogy nem kevésszer hallottam történeteket, mikor a beszervezett delikvenst rábeszélték arra, hogy inkább hanyagolja a folyókiadásait, inkább vegyen ezt, fizessen be ilyen-olyan ripacs előadására, mert ha elhalasztja, akkor sosem lesz betyárkörte fokozatú, csilliárdos. Aki hülye, az meg is érdemli..Mert a be nem fizetett csekkek nem lehetnek befektetések, hanem először deficit, de sokkal inkább csőd. És , hogy ne menjenek be dolgozni a meglévő munkahelyükre ( ! ) ha már nem kaptak szabadnapot a rendezvény napjára, mert máskülönben nem lesznek betyárkörte fokozatú csilliárdosok... A Gazdasági Verseny Hivatal sem azért bírságolta meg a brigádot, mert sandán néztek, hanem félrevezető magatartásért. Tudom..A GVH is " sík negatív b..i "...:D
2018. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!