Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bsc diploma után van esélyem...

Bsc diploma után van esélyem normális munkát találni diplomás fizetésért?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni, műszaki diplomám lesz, és szeretnék már dolgozni utána

A baj az, hogy nem érdekel ez a terület amit tanultam, nem ebben szeretnék elhelyezkedni (környezetmérnök)

Msc-n gépésznem szeretnék tanulni utána levelezőn



2017. nov. 4. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Akkor minek tanultad azt, ha nem érdekel? Komolyan nem értem az ilyen embereket.
2017. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi az építő jellegű választ

17-18 éves fejjel amikor egyetemre mentem nem tudtam úgy átgondolni a dolgokat mint most, másrészt 3. évben derült ki nekem hogy nem sok értelme van az egész képzésnek, ilyenkor meg már több értelme van elvégezni és utána menni egy normális msc-re

2017. nov. 4. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
te tudod ha átvesznek akkor hajrá , legalább lesz 2 féle végzettséged is.
2017. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy elkezdesz egy teljesen másik szakot. Akár levelezőn. Ez csak rajtad áll. Belevágni az egyetembe sosem késő. :)
2017. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem nem kell leoltani egyből a másikat hogy akkor minek ezt tanulta.

Én is pont így jártam, gyógytornásznak tanulok orvosira akartam menni éa moat inkább lennék tanár.

2017. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha addig környezetmérnöki területen helyezkednél el amíg levelezőn megcsinálod az msc-d?
2017. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a gond hogy szakmában nagyon nehéz:D
2017. nov. 7. 00:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mérnöki területen sem mind1 a szak. Mérnök infósként ha gyakornokoskodtál a suli mellett ( van fél-egy év tapasztalatod ) akkor Bp-en simán elkelsz 300 nettóért. Környezetmérnökként meg kb 200 nettónak örülhetsz. ( már ha találsz egyáltalán munkát vele ).
2017. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ui : ha valóban gépésznek átképzed magad akkor már sokat segítesz magadon.
2017. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!