Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van-e valaki vajon a világon,...

SMusket kérdése:

Van-e valaki vajon a világon, aki azt mondaná nekem, hogy tessék, itt van 1 millió Ft, hozd rendbe az életed?

Figyelt kérdés
Előre számítok az olyan válaszokra, hogy a Mikulás, Jézuska, Húsvéti Nyuszi, szüleim, menjek el dolgozni, stb. De ha másnak más jut az eszébe, akkor azt is szívesen meghallgatom. :D Van humorérzékem, ahogy az a kérdésből is látszik. :) Ahogy én gondoltam ezt az egészet, az inkább ilyen mentorféle, vagy akár úgy felfogni, mint egy startup-os befektetést. Nem gyerek vagyok, dolgozok, vannak tartozásaim, vannak terveim, céljaim, csak pénzem nincs. Bátyám nagyon okosan úgy fogalmazott, hogy "túl sokat dolgozol és kevés időd marad pénzt keresni." :) És mivel ezt inkább befektetésnek gondolnám, így idővel vissza is fizetném. Várom a válaszokat, de elsősorban a jelentkezőket. :D

2017. dec. 11. 20:32
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
21.08 - Nagyon jó ötletet adtál, igazából már gondolkoztam rajta, hogy csinálok, illetve év elején készítettem is egy üzleti tervet, állami támogatáshoz induló vállalkozásoknak. Elkészítem és elküldöm. :)
2017. dec. 11. 21:12
 12/35 anonim ***** válasza:
87%
Tehát azt várod, hogy valaki 0 konkrétumra elküldjön neked több százezer forintot, mert addig nem vagy hajlandó elmondani, hogy mivel szeretnéd garantálni, hogy valaha is viszontlátja a pénzét? Ha ezzel a hozzáállással sikerül befektetőt találnod, akkor minden elismerésem, és javaslom, hogy menj el biztosítási- vagy porszívóügynöknek, mert ezzel az adottsággal gennyesre fogod magad keresni.
2017. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Neeem, félreértetted. :) De itt biztosan nem fogok megosztani semmi ilyesmit. De az üzleti terv tényleg jó ötlet és ha valaki tényleg komolyan érdeklődne, akkor az alapján tudna dönteni. :) Ezért írtam, hogy el is fogom készíteni.
2017. dec. 11. 21:18
 14/35 anonim ***** válasza:
30%
Bocsáss meg, az előző válaszom előtt nem láttam, hogy írtál még. Persze, küldd nyugodtan!
2017. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
44%
Az az üzlet, amihez elég 1 lepedő (vagy ugye kevesebb, mert te még az adósságod is ebből szeretnéd kifizetni) nem lehet jó üzlet.
2017. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

21.20 - Ha adsz egy e-mail címet, amint kész lesz, el is küldöm. :)

21.34 - Ebben nem értünk egyet, persze gyárat nem lehet alapítani ennyiből, de azért nagyon sok mindent véghez lehet vinni. A gyáralapítás meg majd jön később. :)

2017. dec. 11. 21:49
 17/35 anonim ***** válasza:
19%
Nem is sejtenéd, mennyi ilyen ember van! A bátyám havonta talál egy új palimadarat (vagy nőt, mert őket még jobban lehúzza), és egy-két évente egy extra nagy palimadarat, akitől 7 számjegyű pénzösszeget kap befektetésként, vagy a csajától csak úgy, vagy kölcsön. (Utóbbi esetben persze soha nem adja vissza... mint ahogy a többi esetben sem :) )
2017. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy ? Ha 25 alatt akkor nagy esélyed van erre pl : [link]
2017. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
30%
Lehet az idén már lecsúsztál erről, de minden évben ki írják, ha érdekel, esetleg téged. *
2017. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
66%
Előre látom, hogy jön majd a lepontozás, de bankra gondoltál már? Az olyan emberek, akiket hirtelen senki nem akar önzetlenül támogatni általában a banktól kapnak pénzt tisztán, üzleti alapon. Ráadásul ha van munkád, akkor hitelképes is vagy és az összeg egyáltalán nem olyan hatalmas, hogy felelőtlenség lenne bevállalni. Ha az ötleted beválik, hamar letudod a hitelt, ha nem, akkor még mindig jobb banknak tartozni, mint magán hitelezőknek.
2017. dec. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!