Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem veszem át...

Mi történik, ha nem veszem át az utánvétes csomagot?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb összegű csomagról van szó (65000)

Származhat bármi bajom abból,ha nem veszem át a csomagot?

Egy internetes shopból van a rendelés.


2018. febr. 26. 21:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%

16os vagyok. Nem akartam ennyire részletesesen belemenni a sztoriba, de legyen, látom, itt egyeseknek nem könnyű felfogni a következő helyzetet:

Rendeltem egy DC cipőt MALLról, 37es méretet tettem a kosárba.

Az összesítő lapon is a 37es méret szerepelt. Raktáron is jelezte, 6 darab van ebből a méretből.

Leadtam a megrendelést.

Az oldalon a rendelésem részleteiben szintén 37 es méret volt.

A visszaigazoló emailben pedig 39es méretet írtak.

Néztem mindent, hol és mit rontottam el, de úgy véltem, nem én hibáztam. Először felhívtam őket, nagy nehezen sikerült beszélnem valakivel,

aki biztosított arról, hogy 37 est nem tehetettem a kosárba, mert 39est tettem bele.

Nem láttam értelmét vitázni, mivel le sem szarta a problémámat, azt az instrukciót adta, hogy mondjam le a rendelést.

Mivel telefonon azt mondta, nem lehetséges, ezért lemondtam az oldalon is, es emailben.

Es ezután történt az, amit fentebb írtam, hogy lemondtam, de mégis leszarták még azt is.

Na. Most érthető? Ez volt életem első problémás rendelése, rengeteget rendelek netről, sosem momdtam vissza semmit. Eddig.

Különbenis, mit képzelsz, hogy a részletek ismeretének hiányában becsmérelsz itt engem, hogy en 35 évesen mire lehetek büszke, es mire nem?

Mekkora egy szar ember vagyok, mert a mall pont engem fogott ki szivatgatásra, en meg nem hagytam magam, nem? :D

Bírom, mikor valaki a fotelbol osztja az észt, kb. istennek képzelve magát, es elképzelni sem tudja, hogy nincs igaza. :D

2020. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Krix000 válasza:
42%
Ja, megteheted, persze... Csak aztán tiltólistára kerülsz, az IP címeddel együtt, és még te leszel felháborodva, amikor rendelnél legközelebb, de nem tudsz :D több webshopnál is dolgoztam már, az ilyeneket nagyon-nagyon rühellik és gyakran ki is tiltják az oldalról. Akár már elsőre. Amúgy jellemző az ilyen agyhalottaknál, hogy pár nap múlva látod, megint rendel(ne,):D Na ennek tudatában mondogasd le..
2020. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
88%

Aha vásárlót kötelezik és az eladóval mivan? Én múltkor rendeltem a netrol olcson, processzort és nagyon, örültem,kifizettem majd, közölték pár nappal később hogy "adatbazis hiba" és törlik a megrendelést és visszautalják a pénzem....

Ők bezzeg simán megtehetik hogy lemondják... Nevetséges

2022. jún. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
76%
Ne vicceljünk már. A 14 napos elállási jog törvényileg garantált. Akkor is, ha már úton van a csomag. Csak ezt írásban, határozottan jelezned kell az eladónál. Indokolnod sem kell.
2022. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
66%

"Ne vicceljünk már. A 14 napos elállási jog törvényileg garantált. Akkor is, ha már úton van a csomag."

A 14 napos elállási jog valóban garantált. De a távollévő szerződőket segíti abban, hogyha átvéve és kibontva a terméket - maga a termék mégsem olyan, amilyennek a vevő a webshopon lévő képek, és a leírás alapján elképzelte, vagy a működése nem olyan, amilyennek a leírásban szerepel, akkor legyen lehetősége a terméket visszaküldeni.

És nem arra való, hogy megfontolatlan hebrencsek kényük kedvük szerint ugráltassák a kereskedők, ügyintézők, könyvelők, fuvarozók tucatjait teljesen feleslegesen.

Nyilván nem a fent részletezett elállási jog gyakorlása, ha még meg sem érkezett a csomag, és te már lemondod.

2022. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Jojomojo válasza:
100%
En tegnap jartam igy. Eeletemben eloszor nem fogom atvenni, amit megrendeltem, mivel rendelesem utan 20 perccel mar irtam ket modon is az ugyfelszolgalatnak, de ennek ellenere ma kuldtek az emailt, hogy feladasra var a csomagom. Kapkodtam volna azzal a learazott cipo megrendelesevel? Meglehet. Dobjak ki egy csomo penzt emiatt? Nem, nem fogok. Sajnalom, ha ezzel plusz munkat okoztam masnak, de szerintem ez benne van es, ha az ember alapvetoen nem felelotlen es csinalja ezt direkt, akkor nem erheti rossz szo.
2022. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Én már számtalanszor rendeltem netről, és mindent átvettem. Volt közte előre utalt, és utánvétes is.

Viszont most először nem fogok egyet átvenni. Dropshipről van szó, emagról rendeltem, de nem ők küldik, hanem az egyik partnerük.

Lassan 2 hete várok hogy küldjék, a megszabott intervallum a dátumra már csúszott. Emagnál próbáltam lemondani, de zárt kapu. Az oldalukon meg kb leírják, hogy ha már nem tudom törölni, akkor ne vegyem át. Legfeljebb ha küldik 1x, akkor gondolom kapok futár telefonszámot, felhívom hogy ne hozza. De még azt se tudom, hogy melyik futár lesz.

Másik: a munkahelyemen én is sok-sok dropshipet kiküldök, és igen, sok vissza is jön. Én sem örülök neki, de mi konkrétan 24 órán belül munkanapon az esetek 98 %-ában feladjuk.

2023. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!