Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » BitCoinról vélemények?

BitCoinról vélemények?

Figyelt kérdés
Egy távolabbi ismerősöm ajánlotta nekem a BitCoint, hogy ha szeretnék iskola/munka mellett egy kis pénzt keresni, akkor erre ez a legjobb megoldás. Nagyjából átlátom a lényegét, viszont az lenne a kérdésem, hogy mennyire veszélyes? Főleg olyanok tanácsát várom, akik benne vannak és ismerik a rendszerét.

2018. febr. 28. 09:16
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Utolsó, most őszintén, egy olyan coint amit még mobilal is lehet bányászni, következésképp még kb. a hajléktalanak is lesz belőle, annak, hogy menne már fel az ára? Ne vicceljünk már.
2018. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:

"Utolsó, most őszintén, egy olyan coint amit még mobilal is lehet bányászni, következésképp még kb. a hajléktalanak is lesz belőle, annak, hogy menne már fel az ára? Ne vicceljünk már."


Szerintem nem ez a lényeg, hanem még lesz valaki aki lát benne fantáziát és hajlandó befektetni belé addig fel fog menni az ára. Ma 2018.03.04-van nézd meg majd 1 év múlva mit ér itt: [link] jelenleg $0,069351 USD 1 darab ETN. Így eldől majd, hogy melyikünknek lett igaza.

2018. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Előre nyilván ne tudja megmondani senki, de én ilyen coinba nem raknék. Sok sikert mindenesetre.
2018. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
0%

"ETN"


Premined scamcoin, 100 hasonló van, begyűjtötték a pénzt és eltűnnek vele, tipikus kamu ICO. A mobil mining része is átverés ha utánaolvasnál láthattad volna. De ez mondjuk anélkül is egyértelmű a mobil csak egy gyenge számítógép.

2018. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:

#12

Csak olyan altcoint érdemes bányászni amit nagyobb váltó oldalak már váltanak bitcoinba. A többi az leves. Meg nagy részük átverés.

2018. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
41%

"

Premined scamcoin, 100 hasonló van, begyűjtötték a pénzt és eltűnnek vele, tipikus kamu ICO. A mobil mining része is átverés ha utánaolvasnál láthattad volna. "


Butaságokat beszélsz. Valahol olvastál valami hülyeséget aztán itt fújod azt. Novemberben jött ki, és már 43.-ik a Cryptocurrency Market listáján. 5 helyen kereskednek eddig vele jelenleg, és ez a szám nőni fog mert hitbtc-n is hamarosan elérhető lesz. Meglehet engem cáfolni ész érvekkel. Viszont csak benyösz itt valami hülyeséget, hogy scam, mert te olvastál róla valahol valamit attól még nem lesz átverés. Én látok benne fantáziát, nem hiszem, hogy valaha is 1 vagy 2 Dollárnál többet fog érni a darab/ára, viszont, hogy nem marad 7 centen az ára abban én személy szerint bízok, látva, hogy mennyi ember szeretne vele kereskedni, és mekkora népszerűség van körülötte.

2018. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
25%
Mit nem értesz azon, hogy a mobil miner nem csinál semmi valós miningot, az az asztali gépeken megy normális CPU-val és GPU-val a mobilos csak szimulálja a miningot és a premined coinokból osztogat? Ha elfogynak a premined coinok akkor dől be az egész vagy adnak hozzá még coint vagy nem lesz szimulált miningra osztogatás mindkettő esetben lefele megy az ár. És ez volt a selling point a projektben hogy mobilon lesz a mining, természetesen nem lett, de a készítő már legalább meggazdagodott az ICO-ból. De nem egyedi eset ICO-k 90% hasonló, ugyanaz mint a kickstarter projektek ott is ez megy.
2018. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
2018. márc. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
0%
A sima pénz többet gyilkol, nagyot mondtál, égesd el az összes pénzed.
2018. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
2018. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!