Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » BitCoinról vélemények?

BitCoinról vélemények?

Figyelt kérdés
Egy távolabbi ismerősöm ajánlotta nekem a BitCoint, hogy ha szeretnék iskola/munka mellett egy kis pénzt keresni, akkor erre ez a legjobb megoldás. Nagyjából átlátom a lényegét, viszont az lenne a kérdésem, hogy mennyire veszélyes? Főleg olyanok tanácsát várom, akik benne vannak és ismerik a rendszerét.

2018. febr. 28. 09:16
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon ügyesen használod a googlet, de ugyanígy ellenvéleményeket is szép számban találni a neten cikkel formájában. A kérdés pedig arra vontakozott, hogy te személy szerint mit gondolsz róla, nem pedig, hogy milyen ügyesen tudod kigooglezni mások véleményét.
2018. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
37%
#21: Talán mert ugyanaz a véleményem mint ami a linkek alatt olvasható csak nem akarom magam fárasztani hogy elismételjem beírva? Egyébként a kérdezőnek címeztem és nem neked vagy a másik felhasználódnak. Ez nem vitafórum hanem a gyakorikerdesek. Itt a kérdező kérdez és mindenki úgy válaszol ahogy gondolja.
2018. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
24%
Az a jó ha olcsó, többet tudok venni.
2018. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
53%
Szánlak. Szegényke...
2018. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
40%

Nem baj, én kívánom, hogy told minden pénzed kriptóba.

MTGOX, majd megmutatja, hogy lehet bedőnteni ezt. Eddig mennyit adott el, 20-30 ezeret?

És még van neki 180 ezer. Nehogy egyszerre szabaduljon meg tőle, mert akkor nem csak 6 ezer alá fog benéz a BTC árfolyam.

Decentralizált álom. Egy ember akkor kárt tud okozni 6 ezer BTC eladásával, hogy öröm nézni :D

2018. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

"egyre nő a tranzakciók elfogadásának átlagos ideje"


Ugyanannyi mint a bitcoin indulásakor átlagosan 10 perc és ez már a clearing egyben. Paypal fizetés pl. fél év mire véglegesedik.


"egyelőre egyik technika sem nyújt hosszútávú megoldást"


Dehogynem már milliónyi tranzakciót képes másodpercenként kezelni a Bitcoin hálózat, tehát akár a világ összes tranzakcióját.


"fizetés olyannyira lassú és drága"


5 forint. Marha drága. A Paypal, és a bankkártyás fizetés 2-3% ami 10000 ezer forintonként 200-300 forint. Akkor ez meg horribilis.


"egyenesen betiltották a bitcoint"


Erre belinkel egy paródiaoldalt, amin azokat a híreket gyűjtik amikről kiderült hogy kamuk voltak. Taps.


"a négy legnagyobb kriptobánya együtt is többségben van"


Nincs. Az író összekeveri a bányászt és a bányászpoolt, tehát nem igaz amit ír itt se.


"Talán mert ugyanaz a véleményem mint ami a linkek alatt olvasható"


Pont most válaszoltál valakinek. Magyarázd meg a fentiket.

2018. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Amikor majd lemegy az árak, akkor majd bevásárolok belőle.
2018. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

"Mi 5 ft?"


A bitcoin tranzakció 1 satoshi per bájt, tipikus tranzakció 230 bájtos, 230 satoshi az kb. 5 forint.


Egy kártyás tranzakció meg 2500 forint 100 ezer forintonként.


Őrjöngj, tépd ki az összes hajad.

2018. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

"MTGOX, majd megmutatja"


Nocoiner* megint mellélőttél. A coinok olcsón újraelosztása a bálnától a kisbefektetők felé csak jót tesz. Max. a panic seller jár rosszul a hodlert nem érinti.


* [link]

2018. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egy malomban őrölünk. Ha pl. coinbasen veszek instanr 100 dolcsiert bitcoint az mindjár csak 96 dolcsi lesz és akkor még nem is csináltam mást csak pusztán vettem. Én erre kérdeztem, hogy mi 5ft neked.


Ha neadjisten egyszer ez a világ legtutibn befektetése és full bedől, remélem a bentrekedtekre is lesz valami menő szektás szleng kifejezés, mint ez a "no coiner". Kicsit gyerekes, hogy ha valaki negatív véleményt fogalmaz meg az már ugye nem lehet más, csak no coiner, amit úgy definiálsz, mint az ember aki lemaradt a centekért vásárlásról és most ezért kesereg. Nyilván Warren Buffet is csak kesereg, ha neadjisten negatív dolgot merészel mondani az isteni és tökéletes bitcoinról.

2018. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!