Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A jófogáson kívül van még...

A jófogáson kívül van még normális, magas látogatottságú oldal, ahol érdemes lehet járművet hirdetni?

Figyelt kérdés

Sajnos a jármű hirdetés fizetős, de igazából nem is ezzel van a bajom, hanem a fizetési lehetőségekkel.

1, nem fogok Barion-t regisztrálni

2, nem fogom közvetlenül a jófogásnak megadni a bankkártyám adatait


Ezek miért nem tudnak általános, elterjed, biztonságos fizetési módokra lehetőséget biztosítani? Pl. bankkártyával is szívesen fizetek olyan oldalon, ahol átirányítanak az OTP biztonságos oldalára.

Ezek komolyan gondolják, hogy majd ott az oldalukon bepötyögöm a kártyám adatait? Bár biztos vannak páran, akik ezt gondolkodás nélkül megteszik, de az az ő bajuk.

Van PayPal-om is, amit számtalan helyen használhatok és használom is. Ezek komolyan gondolják, hogy majd ott az oldalukon bepötyögöm a kártyám adatait?

Simple alkalmazásom is van, azzal is lehet már sok mindent fizetni.


Miért erőltetik ezek a Barion-t, amikor tök ismeretlen, és alig használja valaki?


Mindegy. Majd hirdetek máshol.


Tudok jó oldalt?



2018. márc. 25. 10:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Miért is?

Te biztos kompatibilis vagy minden weboldallal...

És ha minden weboldalon különböző módon lehetne fizetni, akkor neked úgy is jó lenne.


Vicces vagy.

2018. márc. 25. 13:50
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

igen, nekem ugy is jo lenne, ha akarhogy is lehet fizetni kartyaval.


hisztizz nyugodtan, unalmadban mar nem tudod mibe koss bele.

2018. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Életszerű lenne minden oldalhoz beregisztrálni egy fizetős oldalra is. Főleg, hogy ezt a bariont a büdös életbe nem használnám többé.

Ez kb. olyan lenne, mintha minden autóhoz másmilyen üzemanyag kellene, és mehetnél 300 km-re tankolni, mert helyben nincs az autódba való.


Mint írtam már; az üzlet érdeke, hogy minél több lehetőséget biztosítson. De minimum kettő olyat, amilyet az emberek 90%-a használ. Ők legyenek kompatibilisek velem, és ne engem kényszerítsen új fizetési módra.


A robogót eladom nélkülük is. Ők lettek szegényebbek 1300 forinttal.

2018. márc. 25. 14:28
 14/18 A kérdező kommentje:
2018. márc. 25. 14:31
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha a sok nézelődőt te eredménynek tekinted...
2018. márc. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Robogó esetében sokan alkatrészként hirdetik a járművet, mert úgy ingyenes.
2018. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igen, néztem én is, hogy sokan alkatrész, sport stb. kategóriába hirdetik, ezért én is bepróbálkoztam, de nem engedték úgy. Már többször visszadobták.


"Szia!


Feladni kívánt Yamaha Jog eladó hirdetésed a jelenlegi formájában nem jeleníthető meg, mivel nem felel meg Működési Szabályzatunknak. Kérjük, az alábbi megjegyzésünk szerint módosítsd hirdetésed!


Rossz kategória


Hirdetésed jelenleg nem a tartalmának leginkább megfelelő kategóriában szerepel, kérjük módosítsd. A leggyakrabban előforduló kategóriaproblémák: (1) Az autók a "Jármű" főkategórián belül, az "Autó" kategóriába tartoznak. (2) A "Jármű" főkategória alatt külön kategóriákba tartoznak az alkatrészek, felszerelések, illetve a konkrét járművek. A motorokat például a "Motor, robogó", kategóriába helyezd át, "Motor, robogó alkatrész, felszerelés"-en belüli alkategóriák helyett. (3)Az állásajánlatokat az "Állásajánlatok, Álláskeresés" főkategórián belül az "Állásajánlatok" között, míg az álláskeresést/önéletrajzot tartalmazó hirdetéseket az "Álláskeresés" kategóriában szükséges szerepeltetni. (4) Hirdetéseden nem a termék adottságainak megfelelő Háztól-Házig vagy Háztól-Házig XXL szolgáltatást aktiváltad, kérjük tekintsd meg összefoglalónkat és ennek megfelelően módosítsd hirdetésedet"

2018. márc. 26. 11:54
 18/18 anonim ***** válasza:

Jaj nem értesz te ehhezm, ez olyan amikor a társkeresőben ugy hirdetnek hogy anyagiak kizárva.

Ezt ugyanis nem tilthatják meg.

2018. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!