Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pènz kell ma Budapesten...

Mennyi pènz kell ma Budapesten a felső-középosztálybeli életvitelhez és mit foglal magába az?

Figyelt kérdés

A kérdést ez a kérdés ihlette: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


Saját lakással / albérletben.

Havi 300.000 milyen életszínvonalra elég egy személynek?



2018. ápr. 4. 22:35
 1/5 anonim válasza:
Hát én nagyon örülnék neki. Kb. a fele van meg ennek, sok anyagi meg egyéb probléma miatt küszködős. A duplája, vagyis amit írsz, az tudtommal itthon az átlag felett van, de európai szinten még mindig csak átlagosnak mondanám (külföldinek ez max zsebpénz konkrétan). Attól függ mik az igényeid, hogy osztod be, felsőosztálybelinek merész lenne azért nevezni.
2018. ápr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Havi 300 nagyon messze van a felső-középosztálytól. Nekem a felső középosztály mondjuk egy banki osztályvezető vagy egy közepesen ismert filmszínész szintjétől indul. Havi 700k és 2 millió közötti jövedelem, saját vállalkozás nélkül, erős kapcsolati háló, szép lakás, jó kocsi, évi pár nyaralás. Jelentős megtakarításai nincsenek, csak passzív jövedelemből megélni nem tudna.


Havi 300k saját lakással tök oké, amikor annyiból éltem is teljesen kényelmes életem volt, lehet belőle normálisan enni, ruhát meg könyvet meg mozijegyet venni meg utazni ide-oda. De nem felső-középosztály.

2018. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nettó 800 ezer-1 millió minimum havonta.
2018. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nettó 800k - 1,5M havonta,minimum ennyi kell.
2018. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit leírtak fentebb.

300 az nagyon kevés....

2018. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!