Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy spóroljak össze pénzt...

Hogy spóroljak össze pénzt iphone-ra?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet hogy mivel nem vagyok felnőtt ezért nincs fizetésem hogy félre tudjak abból rakni pénzt, viszont régóta nagyon nagyon szeretnék egy iPhone telefont. Köztudottan nagyon drágák és nem akarok odaállítani a szüleim elé hogy szia anya szia apa légyszi dobjatok meg 150k forinttal... Tudom hogy nagyon sok idő lesz ezt a pénzt összekaparni de nem tudom hogy hogy induljak neki... Természetesen nem a telefon teljes árára lenne szükség mert azért nyilván a anyukámék is beszállnának a költségvetésébe...

2018. máj. 11. 20:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

De ha olyan anyagi helyzetben vannak/valahogy összespórolja rá a pénzt, miért ne??? Ettől még nem lesz a fogyasztói társadalom csúfos áldozata. Felnőtt korára az ember átértékeli a dolgokat (jobb esetben), másak a prioritások. Tinédzser koromban én is mindig drága dolgokra vágytam, sokat meg is kaptam, és most, felnőtt fejjel nem szórom a pénzt közel sem, sőt :)

Csak arra akarok rávilágítani, hogy ne idiótázzátok már le szegényt, amiért egy iPhone-t szeretne 15 évesen. (Ráadásul az is tök pozitív, hogy ne mazt kérdezi, hogy hogyan vegye rá a szüleit, hogy megvegyék neki, hanem hogy hogyan tudna mégis valahogy pénzt félrerakni magától is, hogy legalább részben be tudjon szállni. Valóban nem fog pl. kutyasétáltatásból/korrepetálásból stb. összeszedni 150ezret, de egy keveset igen, és már az is valami, hogy tenni akar azért, hogy megszerezze, amit szeretne.)

2018. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat😘
2018. máj. 12. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!