Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Szobatársként havi 30 ezer forintért (mindennel) vagy különálló szoba havi 45ezer forintért (mindennel)

Figyelt kérdés

Szobatársas dolog: 1 lány lenne a szobatársam,másik szobában egy lány lakik. Itt 3-an laknánk összesen, a karhoz busszal jutok el 15 perc alatt.

A különálló szobásnál pedig zárható szoba, lakótársam egy lány a másik szobában. A kar 10 perc gyalog, jóval közelebb van tehát.

Magamról:csendes,tanulós lány vagyok,elsőéves leszek.

Ti ilyen helyzetben mit választanátok?

Esetleg tapasztalat is érdekel.



2018. júl. 29. 12:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Koliba nincs sok eselyem, max a tanulmanyi pontokkal felevkor.

Nem tartom egyik lehetoseget sem rossznak, mindketto jobb mint egy kollegium jelen esetben nekem.

45 ezret sokallok egy kicsit erte, plusz ehhez jon a berlet kaja stb. Igy havi 60 ezer forintba lennek.

Mig a masik esetben pedig kb havi 45-50ezerben.

2018. júl. 29. 13:44
 12/13 anonim válasza:
100%
Én azt javaslom ebben a helyzetben hogy vegyétek ki a drágább viszont nyugisabb és kényelmesebb megoldást, félévkor meg jó tanulmányi eredménnyel ne koleszt pályázz meg, hanem mindenféle ösztöndíjakat, amikkel be tud jönni az a 10-15 ezer ft amivel így többe leszel.
2018. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom, de nem kapok valaszt a 45 ezres lakassal kapcsolatban.:(((
2018. júl. 29. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!