Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Manapság mi ez az új trend...

Uránoszi farkas kérdése:

Manapság mi ez az új trend hogy egyesek szerint nem számít az albérlet ára, mert úgyse abban lakik a többség?

Figyelt kérdés

Ma olvastam egy kérdésem alatt és nem először.

Fiatalként mi másban laknék? HOnnan legyen saját lakásom?

Anyuval se tudok lakni, nem is él az országban.


Mi ez az új mánia hogy egyesek szerint nem számít az albérlet költsége?


Elfogadom hogy nem, de akkor adjanak nekem is lakást. puszira.


2018. okt. 22. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem hallottam még ilyen trendről, nem is értem mire gondolsz, de tény, hogy akinek csepp esze van, inkább gyűjt önerőt, és törlesztőre fizet, mint albérletre, lassan kevesebb egy hiteltörlesztő mint a lakbér.
2018. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Bocs, de szülőként az én felelősségem, hogy ha elhúzom a belem külföldre, a gyerekemet nem hagyom az utcán. Hogy anyád nem így gondolkodott, arról mi nem tehetünk.


ÉS valóban nem albérletben él a többség, de szerintem gőzöd nincs, mit jelent a trend kifejezés.

2018. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Tegyél még fel 100 kérdést naponta...
2018. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Balázska, Grindr/Tinder/egyéb szexkereső app, pucsítasz egyet és jobban fogod magad végre érezni ....
2018. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Fiatalként mi másban laknék?"


A munkához is jár szállás egyre több helyen.

2018. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!