Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez szegénynek vagy normálisnak...

Ez szegénynek vagy normálisnak számít?

Figyelt kérdés

Megszaporodtak mostanában az ilyen kérdések, én is kíváncsi lettem a véleményetekre.


- saját lakás társasházban, Pesten

- saját autó, 1 éve vettem újonnan

- havi 450 ezer ft netto

- van egy kutyám

- 29 éves egyedülálló nő vagyok.


Ez milyennek számít?


2019. márc. 6. 07:31
1 2 3
 1/30 anonymousreview60 válasza:
97%
Messze az átlag felett, ha tehermentes a lakás.
2019. márc. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
94%

Szerintem ez már átlagon felüli. (Sajnos, pedig ennek kellene a normálisnak lennie)

Vagy nagyon kitartó és céltudatos vagy, vagy piszok szerencsés, semmi rosszindulat nélkül!! ;)

2019. márc. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez jóval az átlag felett. :D
2019. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

dicsekszel vagy panaszkodsz?

HA ezt komolyan gondolod, nyilván nem az eszeddel kerested meg a lakás meg a kocsi árát...

2019. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Te ugyanaz vagy, aki ezeket kérdezgeti! :D


Erre vered vagy mi?

2019. márc. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nem, csak ezen felbuzdulva kérdeztem meg.


És de, nyilván az eszemmel kerestem meg, azért egy csaj ritkán él ilyen szinten fizikai munkából.


Céltudatosan tettem félre (a lakás amúgy tehermentes), a lakásba kaptam segítséget szülőktől, ezt nem is titkolom. De! 16 éves koromtól mindig dolgoztam, egyetem mellett végig, utána felvettek teljes állásba, és 4 év alatt vezető lettem. Hát ennyi.

2019. márc. 6. 08:26
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
és vezetőként vagy ilyen buta? Ciki.
2019. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
86%

Olvasd el az eddigi kérdések eddigi hozzászólásait, és döntsd el az eszeddel, hogy szerinted mi ez. Felesleges ilyen kérdéseket kiírni, valaki számára úgyis bicskanyitogató lesz.


Egyébként te 29 évesen azon agyalsz, más mit gondol az anyagi helyzetedről?

2019. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem minek dicsekedni egy anonim oldalom. De szerintem diplomásként, vezető beosztásban csak van annyi eszed, hogy nagyjából tisztában legyél azzal,milyen itthon az átlagkereset.
2019. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%

Hát kilenc, látod, nincs neki ennyi.

Biztos nem tudja a beosztottak bérét sem, ezért nem tud viszonyítani a mi kis vezetőnk...

2019. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!