Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem jöttek...

Mit csináljak, ha nem jöttek még meg az aliexpressről rendelt dolgaim?

Figyelt kérdés
3 dolgot várok még, ebből az egyiket fevruár elsején rendeltem és még mindig nem jött meg. Általában minden megjön egy hónap alatt de ez a 3 dolog nem, és azt érzem már nem is fog. Mivel ők feladták, valahol elkeveredhetett, de nem tudom mit csinálhatnék. Pénzt sem tudom hogyan kell visszaigényelni. Valakivel hasonló?

2019. ápr. 16. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg tudod reklamálni üzenetben az eladónál.
2019. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a magyar posta 1,5 hónapja ül a cuccaimon. Sajnos nem regisztrált levélben kértem így az azonosítót a posta nem találja, viszont a nemzetközibe látszik, hogy már Magyarországon vannak.

A posta ilyenkor tárja kezeit, mert nem regisztrált küldeményeket nem tartják nyilván,meg kevés a dolgozó stb szöveggel jönnek. Viszont legszívesebben elmennék az elosztóba, és magam túrnám ki.

2019. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!