Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpressről rendelnék, de nem tudok pár dolgot pontosan, segítettek?

Rendelnék összesen 27$-ért azt még nem vámoljnák meg és semmi plusz költséggel nem járna. De ebből rendelnék többet, ilyenkor összeadódik az ár és akkor már jár plusz költséggel vagy sem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: rendelés, Aliexpress

máj. 1. 18:28  Privát üzenet  

A válaszok
22 euró felett már fizetned kell az ÁFA-t ami 27%.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 1. 18:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó igen akkor fizetnem kell, de ha az alá megy tegyük fel 18$ és így rendelek tegyük fel 5-öt, olyankor mi történik?

# 2/4Időpont máj. 1. 19:17 Privát üzenet

Én is direkt külön rendeltem ledizzókat, hogy ne kelljen fizetnem. erre egybecsomagolták az összeset és ráírtak 30 dollár helyett ötöt. VÁM-ot vagy ÁFA-t nem kellett fizetnem.

Tehát ha biztosra akarsz menni hogy ne csomagolják egybe akkor hetente rendelj egyet...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 1. 19:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor inkább így csinálom.

# 4/4Időpont máj. 1. 19:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak, ha nem jöttek még meg az aliexpressről rendelt dolgaim?
Aliexpressről lehet úgy rendelni, hogy ne a lakcímemre hozzák ki?
Az aliexpressről rendelt csomagom miért érkezik meg később, mint a barátomé?
AliExpressről visszajár a pénz ha nem úgy küldik a csomagot ahogy én akartam?
Rendelhetek direkt úgy aliexpressről hogy ne szállítsák ki a címemre csak a helyi postához?
Nemrégen rendletem AliExpressről és a házszámunk után elfelejtettem pontot tenni, minden mást beírtam úgy ahogy kell (utca, megye, város, irányítószám) lehet e ebből probléma?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!