Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről hogy tudom...

Mikii200q kérdése:

Aliexpressről hogy tudom visszakérni a pénzem?

Figyelt kérdés

A napokban rendeltem aliexpressről (életemben elsőnek) egy bluetooth-os hangszórót, és mielőtt ide ért volna a termék rányomtam arra hogy "confrim order recived" (nem tudtam mit jelent) és most azt mutatja hogy ideért a termék!! Közben meg nem.. írtam visszajelzést is de azt mondták hogy a termék megérkezett!!

Most buktam a pénzem és a terméket is?? Mkt tudok csinálni??

A választ előre is köszi


2019. júl. 6. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgyis meg fogod majd kapni, de az alinak írhatsz (ne az eladónak), hogy félrenyomtál.
2019. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segíteséget ez valamivel megnyugtat. Irtam mindenkinek 😂 az eladónak is meg az alinak is... Te jártál már így?
2019. júl. 6. 01:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még nem jártam így, de volt már sok más dolog. Egyébként a megérkezés visszaigazolása után még 15 nap védelmed van, addig lehet reklamálni, pénzvisszatérítést kérni, stb. Gondolom nem nyomkövetéssel szállították, de ha mégis, akkor úgyis látszik a nyomkövetésben, hogy mikor érkezik meg.


Itt a legjobb fórum a témában:


[link]


[link]


[link]

2019. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!