Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetek sikeres a kapital...

Hogy lehetek sikeres a kapitalizmusban?

Figyelt kérdés

Életképtelen vagyok,nincsenek se barátaim,sem emberi kapcsolataim,nem tudok önállóan dönteni és elcsesztem az életemet.Van egy piacképtelen OKJ-m és most egyetemen tanulok,de itt is egy piacképtelen szakot választottam,szóval hamarosan lesz egy piacképtelen diplomám is,amivel nem tudok megélni,valószínű hogy így meg majd a gyártósorra fogok kerülni.

22 vagyok már.Mondjuk,hogy vagyok 23 és van 2 piacképtelen végzettségem is.

Mit kezdjek az életemmel?



2019. aug. 7. 14:48
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Mit csináljak külföldön?Ez a papír nem jó semmire sem külföldön.Nem azért tanultam,hogy mosogatni menjek.


Én nem buta semmirekellő vagyok hanem egyetemista!!Csak a kapitalizmusban semmit sem ér a diploma

2019. aug. 8. 14:17
 22/41 anonim ***** válasza:
76%

Hogyne érne de nem mindegy milyen.


Büfészakos diplomák kuka,szociológia is,meg a bölcsész diplomák 90%-a is.


Tanultál volna mérnökinfón,gazdinfón,matematikus,gazdasági elemző szakon akkor lenne melód.

2019. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Megteszed azt a szívességet, hogy többszöri kérdésre leírod végre, hogy mit is végeztél pontosan?
2019. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Leírtam már,hogy munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatás


Nem lehet mindenki mérnök.Én azt tanultam ami érdekelt

2019. aug. 8. 15:15
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki nem,de te igen.


Kit érdekel más?

Magaddal törődj ember.

Nem is kell mindenki de te lehetsz attól még.


Akkor legyél érdeklődőbb.

2019. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Menjek el mérnöknek?Nem voltam soha sem jó a műszaki cuccokban.Kéne ahhoz fizika érettségi,már 5 éve nem volt fizikaórám és akkor se ment túl jól.Az alapoktól kéne kezdeni az egészet,a matejkal együtt.


Kapitalizmusban csak a mérnökök tudnak érvényesülni?

2019. aug. 8. 15:23
 27/41 A kérdező kommentje:
Közlekedésmérnök az jó választás?
2019. aug. 8. 15:24
 28/41 anonim ***** válasza:
76%

Amelyik érdekelne,de nem feltétlenül kell diploma szakmunka is okés: asztalos,PLC-s,CNC-s, villanyszerelő,autószerelő.


Nem feltétlenül diploma kell,jó szaki is degeszre keresi magát meg mindig lesz munkája.

2019. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kapitalizmusban CSAK a mérnökök tudnak érvényesülni. Nálad alapvető problémák vannak, nem csak az, hogy nem bírsz elhelyezkedni. Hagyd a francba, a végén az lesz, hogy csak a közlekedésmérnök nem tud megélni a kapitalizmusban, minden más mérnök igen.


Menj el gyártósorra, ha bírod a váltott műszakot, akkor autóiparból kijössz 200+ körül. Mindenféle igazgatási diplomát meg kerülj el, semmi hozzáadott értéket nem képvisel a munkájuk, a befektetett energia fejében fizetik is meg.

2019. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

#30

Hát pedig keményebb az igazgatás,mint gondolod.

[link]


Közlekedésmérnök az meg tud élni?Azt olvastam az se egy életbiztosítás

2019. aug. 9. 00:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!