Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan 25 feletti...

Van itt olyan 25 feletti pasi, aki, , csóró" (nem én aggattam fel, sajna ezt mondják) és nettója nem éri el a 220-250-es kategóriát? Nem ciki?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 15:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%
#5-nek: Ugye jól sejtem hogy egyedül vagy? És nem, nem azért mert olyan elérhetetlen összeg ez (én is elértem), hanem mert annyit sem érsz hogy egy normálisabb életvitelű férfit érdekelj, hiába keresel te is ennyit...
2019. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nettó 160, nem ciki. F 27 Budapest.
2019. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hölgyeim! Magatoktól is elvárjátok ugyanezt? Ti is fel tudjátok önerőből mutatni azt a jövedelmet amit "elvártok" a párotoktól? Vagy csak várjátok azt a bizonyos úriembert, aki majd egyedül is eltart egy családot, amibe ti belepottyantotok 1-2 gyereket!
2019. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hidd el, a legtöbb nem adja ugyanezt. Jártam egy tánccsoportba, egy bizonyos mérnök városba, ahol sok a gyár és a rengeteg a mérnök. Nagyon sok nő volt ott, csinos 20-30 asok, szinglik. Sima tanárnők, gyermekvédelmisek,irodai titkárnők stb, átlagbérrel (150-180 nettó). Kb 6 ilyen nő volt. Már 2 éve nem járok oda. De megnéztem ennek a 6 nőnek az adatlapját, ebből 5 nek lett párja, infós vagy gépészmérnök mind. És ez nem vicc. Mindenki vonja le a következtetést, hogy a nőnek kell-e azon kívül valamit is tennie, hogy átlagosan keres és átlagosan csinos.
2019. aug. 11. 14:14
 25/26 anonim ***** válasza:

Én bármit megadnék érte, ha csak annyit kéne csinálnom, hogy keresem a pénzt. De ugye keresem a pénzt, vezetem a háztartást, majd nevelem a gyerekeket, a hónapjaim ötödét fájdalmakban, kényelmetlenségben töltöm, lényegében betegen természetesen az egyéb betegségektől függetlenül, mert azok még erre rájönnek, majd 9 hónapnyi még nagyobb szívás, majd utána még egy ultra szívás, és ezt kétszer-háromszor sorjában. Ha csak a biológiai részét nem kéne csinálnom, már boldog lennék, de hát ugye...

Ha a férfiaknak a vérzés vagy a terhesség közül csak egyet kellene csinálniuk, már itt hisztiznének, meg követelnék, hogy a nők csinálják az összes többit. Persze kívülről könnyű mondani, hogy csak "pottyantania" kell, miközben neked csak "semmit" kell csinálnod igazából.

2019. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egyébként ha mindenképp árcímkét akarsz rátenni, akkor nézd meg, mennyibe kerül egy béranya, és gondold át még egyszer, hogy akkor ki kerül mennyibe és ki hoz milyen áldozatot a családért.
2019. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!