Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mennyi nettóért vállalná...

Ki mennyi nettóért vállalná el ilyen feltételek mellett az állást?

Figyelt kérdés

Adott egy szituáció, miszerint:


-Frissen végzett pályakezdők lennétek (MSc)

-A munkakör releváns lenne az eddigi gyakorlati tapasztalatoddal (Diplomamunka)

-Viszont vidéken élnétek, de a munka miatt fel kellene költözni BP-re


Ebben a szituációban ki mennyi minimum nettóért vállalna el a munkát?


2019. aug. 25. 19:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Gyanítom kevesebbet ajánlottak. Ez elég szomorú, de a biológusok nem szokták hülyére keresni magukat sajnos.
2019. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jóval 200 alatt...
2019. aug. 25. 22:06
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Hííííí

Hát ha jóval, akkor mondd meg nekik akár szó szerint hogy kapják be

LIDLben jobban keres egy eladó...

Pesten 80-at elvisz a lakhatás, és akkor csak egy szobád van, enni is kell meg ruhát venni, hazautazni a családhoz, bérlet 10 000 egy hónapra


Szerintem hamarabb megy tönkre a cég ha mindenki elküldi a búsba, minthogy a munkavállalók éhenhaljanak

2019. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Közalkalmazotti bért ajánlottak gondolom

Vagyis kb a bérminimumot, vagy az alatt valamivel, igaz?

2019. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

Nekem br. 200e körül ajánlottak a legtöbb helyen, illetve br. 260e volt a legmagasabb, így inkább maradtam Győrben br. 205e-ért és nem költöztem fel Budapestre.


Papíron napi 8 óra, de rugalmas, ha végzek 6 óra alatt, akkor elmegyek előbb, vagy ha menet közben el kell intéznem valamit kimegyek 1-2 órára, de ha kell tovább maradok.

2019. aug. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
Biológus pályára a phd a belépő, és onnan kilépve sem tudsz röngtön sokat keresni. Viszont ha némileg elhagyod a pályát, pl orvoslátogatónak mész, úgy jobbak az esélyek. Laborban kb asszisztens lehetsz.
2019. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha gondolod írj privátot, most éppen képben vagyok az aktuális állásokkal.
2019. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Tisztában voltam vele, hogy nem fogok pl. nettó 500 ezret keresni, de azért úgy gondolom, hogy legalabb nettó 200-at illene, amelyből talán egy sima szobabérlés mellett kijönnék egy hónapban..
2019. aug. 26. 10:53
 19/19 anonim ***** válasza:
49%
A közszférát felejtsd el, és akkor elérhető a nettó 200. Több is, csak ne ragaszkodj ahhoz amit eddig csinálták (főleg ha kevésbé eladható terület, pl mikrobiológust azért szoktak keresni, ökológust nem).
2019. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!