Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen feltételek mellett...

Ilyen feltételek mellett milyen diákmunkát tudnék vállalni? (Egyetem mellett)

Figyelt kérdés

-Hétköznap kb 2-3 délelőttöt/délutánt tudnék vállalni (egész nap nem tudok, mert minden nap van valamilyen órám )és esetleg egy hétvégi, akár egész napot.

-Fizikai munka, gyorsétterem kizárva.

-Árufeltöltő, eladó se nagyon szeretnék lenni.


Szerintetek így mit tudnék találni? Milyen munkakörök vannak még, amiket diákmunka keretében be lehet tölteni?


2019. szept. 1. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Korrepetálás. Középiskolás vagy általános iskolás diákoknak. Ha jó az angolod, németed.
2019. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
46%

Alig van időd.

Szakmai képesítésed semmi...gondolom.

Jogsi, pláne hivatásos vagy teher, na gondolom az sincs.


Akkor mi az anyámat akarol csinálni, egy sima "érecségiviel", meg egy ócska nyelvvizsgával...már ha van, főleg, hogy alig érsz rá?


Vezetnél egy bankfiókot, kötetlen munkaidőben, havi 1M-ért?

Lennél tesztsofőr Győrben, az Audinál?


ÉBRESZTŐ TÖKI!!!

2019. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Még kb az irodai adminisztráció van, ott heti 20 óra vállalást szoktak kérni de rugalmas munkaidőben. Viszont ezeket hamar elviszik, mert ugyanúgy más se akar fizikai, gyorséttermi meg bolti melót.
2019. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2: Ne tökizz engem, te szerencsétlen, nő vagyok. Diákmunkáról van szó, mit pattogsz?

Szakmám? Van, mezőgazdasági technikus vagyok. De azzal nem kapok diákmunkát, csak főállást, azt meg nem tudom végezni nappali mellett.

Jogsi? Szintén van.

Érettségi, 2 ócska nyelvvizsga (haha, felsőfokú nyelvvizsga neked ócska, megnézném te mit tudsz, nagyfiú:)

Alig van időm, igen, mivel egyetemi tanulmányt folytatok, tudod erre találták ki a DIÁKMUNKÁT, kevés idővel rendelkező diákoknak, rugalmas beosztással. Nézz utana a diákmunka fogalmának. Vagy ennyire fogyatékos vagy, hogy ezt nem tudod felfogni? Senki nem vezető beosztásról beszélt, hanem olyan irodai munkáról, amit DIÁKMUNKA keretében lehet végezni. Vagy hányféleképpen írjam, le hogy felfogd?

De tesztsofőr is szívesen lennék az Audinál, vicceske:) Kicsit gyakorold a szövegértést még.

2019. szept. 1. 15:23
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha ennyire kevés az időd, inkább tanulj...


Egyébként ez telibe a mekis, tesco pénztáros munka lenne.


De ha a nyelvtudásod is olyan nagy mint az arcod, akkor egyértelműen nyelvi korrepetálás középiskolásoknak.

2019. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Rendben, megpróbálkozom vele:)

Tehát nagy az arcom, oké, azért mert megvédem magam😀 Szerintem te jöttél ide ok nélkül lekezelő stílusban, letökizve, na mindegy. Remélem szebb lett a napod attól, hogy húha most jól megmondtam ennek a tökinek!

2019. szept. 1. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd már meg a százalékokat...

Csak egyszer írtam, nem tökiztem…


#5

2019. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jól van, na, nem néztem a százalékokat. Akkor meg nem értem mitől lenne nagy az arcom... Majd biztos hagyom, hogy valaki így beszéljen velem, mint a tökizős az anonimitás mögé bújva
2019. szept. 1. 17:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol vagy helyileg, de az SSCk szoktak 20 órában diákokat felvenni és nagyon rugalmasak a beosztással. Ha a két nyelv közül az egyik az angol, és a másik is élő, akkor egy próbát megér.


Amúgy én az egyetem alatt három nyelvvizsgával dolgoztam pénztárosként a DMben meg a Tescoban, és nem esett le az aranygyűrű az ujjamról.

2019. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

😅Isteneeeem... Nem azért nem szeretnék eladói munkát végezni, mert lenézem vagy leesik a gyűrű az ujjamról, hanem mert nem bírnám. Nincs türelmem a vevőkhöz. De örülök neki, hogy neked bevált:)

Hihetetlen komolyan.

2019. szept. 1. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!