Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen feltételek mellett...

Ilyen feltételek mellett milyen diákmunkát tudnék vállalni? (Egyetem mellett)

Figyelt kérdés

-Hétköznap kb 2-3 délelőttöt/délutánt tudnék vállalni (egész nap nem tudok, mert minden nap van valamilyen órám )és esetleg egy hétvégi, akár egész napot.

-Fizikai munka, gyorsétterem kizárva.

-Árufeltöltő, eladó se nagyon szeretnék lenni.


Szerintetek így mit tudnék találni? Milyen munkakörök vannak még, amiket diákmunka keretében be lehet tölteni?


2019. szept. 1. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10: azért a lényegi részére is reagálhattál volna.
2019. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a világon nincs olyan ember aki szívesen dolgozik Tescoban vagy hasonló helyen pénztárosként, pont az idióta vevők miatt, én is megjártam ezt a melót.


Viszont ezeknek a melóknak a legjobb az időbeosztása, sokszor nincs elvárt heti minimum óraszám, a legtöbb bolt 6-tól 20-22-ig nyitva van, nagyobb helyek hétvégén is ugyanígy, könnyebben el tudsz menni melózni amikor van 4-6 szabad órád. Az SSC meg amit írtam irodai adminisztráció ezzel szemben pl nincs hétvégén és elvárnak egy heti óraszámot. Habár ha nem csak scannelni vesznek fel ezeknél is kell türelem mert folyamatosan kell emberekkel kapcsolatot tartani. Én is SSC-ben dolgozok (főállásban már), de a héten nem egy ember ment az agyamra mert alap dolgokat magyaráztam el nekik vagy felháborító stílusban beszéltek velem.


Esetleg ne belvárosi interspart nézz, hanem kisebb spar vagy tesco üzletet ami kevésbé forgalmas helyen van. A legtöbb vásárló viszonylag normális, a gyökereken meg nem szabad felhúzni magad.


A legtöbb diákmunka pont olyan az amiket itt kizártál (leszámítva a szezonális melókat), ha ezek közül egyiket se akarod csinálni és ennyire nincs időd se dolgozni inkább pályázz meg ösztöndíjakat vagy egyetemen esetleg demonstrátornak mehetsz még (habár amit az fizet a minimál órabér közelében sincs)

2019. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!