Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lakhelyként egy vidéki...

Ha lakhelyként egy vidéki falu van az életrajzomban, az mennyire nehezíti az elhelyezést egy Pesti informatikai cégnél?

Figyelt kérdés
Felköltöznék, ha arról van szó, de jelenleg vidéken élek, ezt tagadjam le az életrajzban?

2019. szept. 2. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tagadni, de igazából bele se kell írni. Minek, kit érdekel?

Mit tanultál, milyen tapasztalataid vannak? Ez a lényeg.

2019. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az első válaszolóra. Semmilyen lakcímet ne írj az önéletrajzba. Nem lényeges infó. Fényképet se tegyél, ha külön azt nem kérik az álláspályázatban.
2019. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

Lehet, hogy egy magasabb presztízsű cégnél tényleg mindegy, ezért lehet, hogy nem lesz releváns amit írok, ebben az esetben elnézést kérek.


Amikor (ennél egyszerűbb munkakörökre) felvételt hirdettem, az olyan jelentkezések amik nem tartalmaztak lakcímet (minimum város vagy bp + kerület) meg sem néztem (kivétel: ha azt írta, hogy jelenleg vidéken él de a pozitív elbírálás esetén felköltözne).


Én a helyedben nem tagadnám le, viszont beleírnám, hogy jelenleg vidéken élsz de a budapesti lakhatás megoldott.

2019. szept. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lakcím nem kötelező eleme az önéletrajznak. Egyébként én beleírtam, behívtak. Igazából a pestieknek nem jut eszébe, hogy a fővároson kívül is élnek emberek.
2019. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!