Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Több éves béremelés nélküli...

Több éves béremelés nélküli időszak után sok lenne a 20% emelési igény?

Figyelt kérdés

Ha valaki egyik napról a másikra előállna 20 %-os emelési igénnyel, azt biztos elhajtanák a francba.

De egy olyan munkahelyen ahol 4 éve nem nyúltak a bérekhez ott is sok a 20%-os igény?

Elvégre egy szolid 5-6 %-os éves emelés a totál közönséges kategória manapság (de itt még ennyni se volt).

Ha 4 éven keresztül csak ezt a vacak 5%-ot kaptam volna az 4x5 máris 20% lett volna.

De itt nem volt emelés 4 éve.

Ezek fényében is olyan elvetemült a 20%?


2019. szept. 3. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
53%
Visszatértél munkaügyis?
2019. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
A kérdésre kérek választ.
2019. szept. 3. 13:41
 3/71 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem sok. En mar sok felekeppen csinaltam a beremeles kerdest:


- bedurcaztam es felmondtam. 1 ev utan felhivtak hogy mit csinalok,nem e mennek vissza. 36%-os emelessel


- volt hogy kerestem masik munkahelyet ahol megadtak a kivant bert es amikor felvettek felmondtam a reginel


- volt hogy kertem beremelest, nem kaptam. felmondtam.


- volt hogy szoltam elore, hogyha nem kapok, akkor felmondok

2019. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
70%

Igénynek ez nem sok.

Csak nem fogod megkapni.

Ha idáig elvoltatok emelés nélkül, és se sztrájk, se kilépés, akkor ellesztek ezután is.

2019. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
17%
Irrealisan sok ker inkabb olyan 2-3%ot
2019. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
22%

"Ha 4 éven keresztül csak ezt a vacak 5%-ot kaptam volna az 4x5 máris 20% lett volna."

Na, ebből is látszik, hogy lila gőzöd nincs a pénzügyekhez.

Ezek után csodálkozol?


Amúgy csak szólok: NINCSEN magától emelés! Most már a közigazgatásban sincs olyan, ott se emelnek csak úgy!

2019. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:

" se kilépés,"



JÓ helyre tapintasz.


Csak hülyeséget beszélsz.

2017ben a cég létszáma kb 40 fő volt.

Most 2 évvel később 12-en vagyunk.

Senkit se rúgtak ki, aki ment magától ment. Az emberek 3/4-ede lelépett. Akkor a te logikád alapján ennek béremelést kellett volna eredményezni, hiszen a főnöknke lépnie kell, mielőtt elfogy a cég. Elvileg.

Gyakorlatilag meg nem.

Helyette sokkal kevesebb munkát válal be, negyede ember negyede megrendelés és kész. De aki marad annak akkor se emel semmit.

Majd ha ez a negyednyi ember is elfogy, akkor meg vesz egy lakatot. De akkor se fordul meg a fejében az emelés.



"NINCSEN magától emelés! "



Hogyne lenne. Tesóm cégénél (30.000-es távközlési multi) éves transzparens bérfejlesztési terv van. Ha piros hó esik akkor is megkapják.

Tanár rokonnál bértábla van. 3 évente lép ha cigánygyerekek potyognak a cégből akkor is.

2019. szept. 3. 13:55
 8/71 anonim ***** válasza:
54%
Jajj tudom melyik ceg 2021 ben lesz majd egy 1.4% os emelés, ha csak a főnöknek nem kell a penz piara meg mercedesre
2019. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

" 2021 ben lesz majd egy 1.4% os emelés"



dehogy lesz. még annyi se lesz.

2019. szept. 3. 14:04
 10/71 anonim ***** válasza:
82%
jaaa akkor asszem megveszi a főnök az új s mercit meg majd szívja a thai prostik seggéről a kokót, nem lesz emelés
2019. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!