Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonban el lehet lenni havi...

Londonban el lehet lenni havi nettó 440, 000 forintból? 1200 font.

Figyelt kérdés

Úgy, hogy szállás is kéne, ez nagyon kevés, nem?

Még ha elég egy szoba-fürdőszoba is...



2019. szept. 13. 19:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Tandíj £9250ig felmehet és általában el is kérik ezt / év.


Kauciót még többet is elkérnének valószínűleg mert nincs kinti referenciát amit általában el kérnek. Credit checket is csinálnak és általában 3szor annyi fizetést követelnek mint amennyi a lakbér. Nehéz kifogni azt aki ezektől eltekint.

2019. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Én Londonban élek, 1300 font körül keresek, és a szobám 550 font.

Még életben vagyok 🙂

2019. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
58%
Egyrészt Londonban az nem keres £1500 aki nem akar (teljes munkaidős állásban). Másrészt pedig egy szobát tudsz bérelni £120/hét körül és az okosok híreszteléseivel ellentétben nem kell 8 románnal együtt élned hozzá (az én lakbérem £80/hét volt 1 éve Tottenham jobb részén), étkezés, ruházkodás semmivel sem drágább, mint Magyarországon.
2019. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
39%
Havi 350 font kajára nem sok? Én kb. havi 50 fontból kajálok. Igaz, én magamra főzök, nem járok étterembe.
2019. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
76%
Havi 50 fontbol megkajalsz. Gondolom fureszport ehetsz. Tuti csaj vagy
2019. szept. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon szűkösen, max egy nagyon kicsi studiólakást tudsz találni, ha nem akarod a fizetésed teljesn egészében a lakhatásodra költeni.

Én pont ennyi nettót kapok, és mivel egyedül bérelek egy duplaszobát, így a fele elmegy rá.


"Csak röhögök ezeken a butákon, akik minden ilyen kérdés alá kiírják, hogy 8-10 lakótárs meg ilyesmi. Az a baj, hogy ők sose laktak ott, de azért osztják az észt annak, aki oda készülne, csak hogy elbizonytalanítsák."

Laktam ilyen helyen, tipikusan Kelet-London, magyar vagy román főbérlők, akiknek mindegy, csak jó sokan fizessenek. Az előző helyen, ahol laktam pont így volt, nem hazudok, tizenöten laktunk, azért is jöttem el. Amikor odaköltöztem, csak nyolcan voltunk, aztán mindenhova be lettek költöztetve emberek, a nappalit kettéosztották meg ilyenek, négytagú család egy szobában két kisgyerekkel, stb.


Mondjuk attól is függ, hogy mennyire spórolós életmódot folytatsz, mennyire jársz el, mennyi extra kiadásod van, mint gyógyszerek, ruhanemű, amit ugye akkor is kell venni, ha nem vagy vásárlós, mert egy idő után elrongyolódnak.

2020. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Albérletkereséskor azt figyelni kell, hogy a house share mindenképpen azt jelenti, hogy másokkal is kell osztozkodni, akkor is, ha ez a hirdetés képein nem látszik.
2020. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!