Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionosok, ki tudtok szállni...

Kamionosok, ki tudtok szállni a jó fizetésből miután már nem akartok tovább bent lenni a kamionba? Hogyan?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 23:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van sok napi bejárós meló is csak keresni kell.
2019. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem tudom, jelen ingatlanpiaci helyzetben bérből-fizetésből nem igazán lehet összelapátolni annyit, hogy több kiadandó ingatlanod legyen.
2019. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Saját fuvarozási céget alapítottam.

Vettem használt kamionokat,aztán pár év alatt kitermelte a cég az új flottát.

Specializáltam a profilját a cégnek így már konkrét fuvar feladatokkal foglalkozunk,és kilincselünk minden megbízásért.

2019. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*és nem kilincselünk
2019. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
par evig kamionoztam, legutolso kamionos fizetesem 7-essel kezdodott. Abbahagytam, jelenleg 140 nettoert dolgozok napi 8 oraban. Viszont HA itt ugyes es talpraesett vagy tudsz fejlodni es 10 ev alatt megtudod kozeliteni a kamionos fizetest oltonyben meg nyakkendoben. Akkor vajon melyik eri meg jobban? Erre nincs valasz, de en ugy lattam csak elbaxom.az eletem a volan mogott, mit er a penz ha nincs eletem.
2019. szept. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!