Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet egy nő sikeres a karrier...

Lehet egy nő sikeres a karrierben úgy, hogy közben boldog párkapcsolata, házassága, gyerekei vannak?

Figyelt kérdés
Nem megy az egyik a másik rovására? Hogyan lehet egyszerre a kettőben a sikereket elérni?

2019. okt. 6. 13:24
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
19%

"Attól, hogy valamilyen szokásban, szerep szerint éltek az emberek nem jelenti azt, hogy az lenne a normális."


Ja, ahogy az azonos neműek házassága és lassan majd végül a pedofília is teljesen elfogadottá válik, még nem jelentené azt, hogy az a normális - de, hát kinek mi a normális....


A hagyományok tisztelete kiveszendőben és ezzel együtt egymás tisztelete, a nő tisztelete, az anya tisztelete is - sajnos!

2019. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
73%

20-as, én vezető beosztásban dolgozom boldog párkapcsolatban, gyerekkel.

Eleve a vezető beosztásommal jár, hogy heti 3 napot dolgozhatok otthonról és a maradék kettőt is teljesen rugalmas munkarendben végezhetem.

2019. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
63%

Én azt sem értem, hogy miért teszik egyenlővé egyesek a sikerességet a vezető beosztással.

Én vállalkozó vagyok, otthonról dolgozok, többet keresek, mint a férjem.

Férjem szoftverfejlesztő, heti 2 napot szintén otthonról dolgozik.

Simán van időnk 2 gyerek mellett is mindenre, amire igényünk van.

2019. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként végiggondolva az ismerősi körömet, egy dolog, hogy énidejük nincs és az egészségükkel se törődenek, de valóban mindenhol sérül is valami... Maga a párkapcsolat, vagy a gyereknevelés vagy a munka. Akkor is, ha segítségük van.



Van este 4 óra, ha 8 órát alszanak.. Lehet 6 óra is, de akkor 6 órát alszanak.


Ebben kellene gyerekeket hozni-vinni, teszem azt 1 óra tanulás, 1 óra játék, 30 perc gyors vacsi pakolással együtt, 30 perc sport, 1 óra férj-feleség beszélgetés, napi házimunka és ügyintézés. 30 perc elvonulás és regény, vagy kreatív hobbi.

2019. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
49%
A lenézés abból látszik, ahogy itt a gyakon gondolkodnak a kommentelők pl. egy anyáról, aki otthon neveli a gyerekeket, mindent megcsinál és mégis csak kiszolgáltatott, eltartott senkiházi, mert ténylegesen nem kap pénzt a munkájáért, pedig egy személyben dadus, óvónő vagy tanító, pedagógus, szakácsnő, takarítónő, házvezetőnő, ápoló, pszichológus, logisztikus, szervező és az ágyban is teljesít stb. Mégsem jár érte fizettség, sem tisztelet, sem társadalmi elismerés. Mert ez olyan természetes, olyan normális mégis és csak akkor van látszatja az ilyen munkának, ha nincs megcsinálva.
2019. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
85%

"Hogyan lehet egyszerre a kettőben a sikereket elérni?"


Nos, úgy ha vezető/vállalkozó vagy - ahogyan azt a hozzászólók írták, nekik jut idejük mindenre.


Hagyományos munkarendben dolgozó nőként sanszos, hogy valamelyik terület sérül és tönkre megy, mert akkor nem jut elég idő mindenre.


Szóval legyen minden nő vállalkozó, vezető - ennyi a titok.

2019. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
35%

Rengeteg sikeres nő van a világon, akik össze tudják egyeztetni a magánéletet a karrierrel.

Az ide kommentelők nagy része egyszerűen csak sikertelen, irigy :)

2019. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
90%
Sok ember futja le a maratont is 2 óra, 2 és fél óra alatt. Az emberek döntő többsége azonban nem képes erre, ha megszakad, akkor sem.
2019. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
90%
Lehet
2019. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként egy 8:00-17:00 munkarendben, ha 45 perc az utazás kilincstől-kilincsig (ami Budapesten átlagos, ha tömegközlekedéssel ingázik, jóval több) kíváncsi lennék, hogy fér bele minden.


DE:

- a gyerekek is, hogy törődést kapjanak és EMBER váljon belülök.

- a férj is, hogy a párkapcsolat ne hűljön ki,

- maga az anya is, hogy LELKILEG - testileg egészséges maradjon.

2019. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!