Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet egy nő sikeres a karrier...

Lehet egy nő sikeres a karrierben úgy, hogy közben boldog párkapcsolata, házassága, gyerekei vannak?

Figyelt kérdés
Nem megy az egyik a másik rovására? Hogyan lehet egyszerre a kettőben a sikereket elérni?

2019. okt. 6. 13:24
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
81%

A válasz az eredeti kérdésre az, hogy igen, lehet.

Bár sokan nem képesek rá :)

2019. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
83%

"Rengeteg sikeres nő van a világon, akik össze tudják egyeztetni a magánéletet a karrierrel."


És még több nő, aki nem.


Egyébként hirtelen egy hírességet sem tudnék példának hozni, aki annyira sikeres lenne összeegyeztetés terén hosszú távon....

2019. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
77%
Mi köze a sikerességnek a hírességhez? A híresség pont, hogy sokminden rovására mehet, leginkább a magánéletére.
2019. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

"És még több nő, aki nem."


Így van, de a kérdés nem a többségre vonatkozott.

2019. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
31%

"Mi köze a sikerességnek a hírességhez?"


Hát, mert hiába írnád név nélkül vagy hogy Kiss Piroskáné, nem lenne hiteles, nyomon követhető példa. :)

2019. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés igazából meg van válaszolva, igen, lehet.
2019. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
78%

"Így van, de a kérdés nem a többségre vonatkozott."


Igazad van! A kérdés azon kevesekhez szól, akik ezt ma itthon meg tudták valósítani - hiszen a kérdezőnek sem sikerült eddig, nyilván azért tette fel a kérdést, hogy megtudja a módját.


Tehát a válasz: vállalkozás, vezető szerep, rugalmas munkaidő és kevés "hivatalos" munkavégzés.

2019. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
71%

"Hát, mert hiába írnád név nélkül vagy hogy Kiss Piroskáné, nem lenne hiteles, nyomon követhető példa. :)"


Azt kérdeztem, hogy mi köze a sikerességnek a hírességhez. Tudod értelmezni a kérdést? :)

2019. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
31%

"Azt kérdeztem, hogy mi köze a sikerességnek a hírességhez. Tudod értelmezni a kérdést? :)"


Én a kérdező szempontjából szerettem volna biztató példákat felhozni. Ha lennének.... Tudod értelmezni ezen összefüggést? :)

2019. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
De hát a kérdés már meg van válaszolva.
2019. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!