Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ennyire baromi könnyű...

Tényleg ennyire baromi könnyű kiköltözni külföldre, ahogy azt mindenkitől hallom?

Figyelt kérdés

Erről a kérdésről jutott eszembe: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

Természetesen a kérdezőnek is van ismerőse külföldön. Mindenkinek van ismerőse külföldön csak nekem nem. Mindenhol (fórum, facebook) azt látom, hogy tucatszámra terveznek az emberek kimenni külföldre, mintha annyira baromi könnyű lenne mondjuk egy másik megyébe költözni. Meg a magyar állítólag idegennyelvet legrosszabbul beszélő nemzet Európában ennek ellenére mindenki készül csomagolni és a fél ország már elment. Tényleg ennyire könnyű? Mindenkinek van legalább egy ismerőse, aki segít neki? Meg ezt a nagy összefogósdit se értem. Ha a magyar annyira széthúzó nép, ahogy azt állítják, akkor hogy lehet, hogy rengetegen mennek ki ilyen-olyan ismerősükhöz, aki biztosít szállást, munkát meg intézi az ügyeket. Valaki felvilágosíthatna engem a külföldi munkavállalás pro és kontra érveiről és elárulhatná, hogy kik azok, akik külföldi munkavállaláson gondolkodhatnak és kik azok, akik nem. Köszi.



2019. okt. 11. 20:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Inkább valami zenét tanulj meg kívülről, minél többet. Sokkal jobban megmarad.
2019. okt. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 11-eshez. Jobban megmarad és a kiejtésben is segít, utánzod azt amit hallasz.
2019. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!