Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Prostitucioval foglalkozom ....

Prostitucioval foglalkozom . Az eletemnel, mindennel jobban utalom. Mi a kiut?

Figyelt kérdés

rengeteg alkoholt, nyugtatot, stb. fogyasztok ....


ez egy sokkal nehezebb dolog, mint sokan elkepzelik..

jon e hozzad valaki, nem... csak varod stb.. mit fog veled csinalni.. stb. meddig tart .. mit ker mand ... stb...


3. even csinalom


este a legrosszabb.......... amikor egyedul vagyok.. nem tudok mit kezdeni magammal, szeretnek elaludni es SOHA nem felkellni

28 eves es nem hiszem lesz parkapcsolat, csaladrol nem is beszelve....


minding megadnek egy munkaert amit szeretek, de elerhetetlennek tunik.

erettsegim van es angolul beszelek, ennyi

az elmult evek hianyat nem tudom mit mondok ?? mit csinaltam??


MINDENT megadnek egy normalis mindennapi irodai munakaert


2019. okt. 12. 22:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

3 év után ebben a szakmában egy valag pénzed kellene legyen. Így nem gond kiszállni. Hagyd abba, csinálj egy OKJ-s akármit, ami érdekel és kezdj el abban dolgozni.

Önéletrajzba meg írd be, hogy hostess voltál, vagy Londonban mosogattál aztán kész.

2019. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
78%
Azért a gyári munka sem az ördögtől származik, és nem is annyira lélekölő, mint a testedet árulni.
2019. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
81%
Sohasem késő ki lépni bizonyos dolgokból, el döntöd hogy többé nem akarod csinálni és kész, nyits egy új lapot a múltat örökre felejtsd el, és a jövőre koncentrálj, ha nem érzed magadat jól itthon akkor menj el külföldre eggy évig, gyűjtögess aztán gyere haza és költözz minél távolabb attól a helytől ahol most vagy. Meg talál téged is idővel a szerelem ne aggódj, és a multad ért se aggódj mert mindenkinek volt rossz múltja, nekem már a családommal volt pl.
2019. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
7%
Az érettségid semmit nem ér, nem fogsz ennyivel egy irodàban ülni, hacsak nem vagy valahol csókos. Neked büdös a munka, de nagyon.
2019. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

az erettsegim semmit nem er , tudom, ezzel tisztaban vagyok

angolul is mindenki beszel....

2019. okt. 12. 23:06
 6/33 A kérdező kommentje:
exert nem latok kiutat
2019. okt. 12. 23:07
 7/33 anonim válasza:
59%
Többen is írtuk a fizikai munkát mint opció, de úgy látszik, azt valamiért figyelmen kívül hagytad. Nem csodálom, ha nem találod a kiutat.
2019. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%

Mindenek előtt egy kósza kérdés: ha ennyire bármit megadnál egy rendes munkáért, akkor miért nem próbálkozol?


"minding megadnek egy munkaert amit szeretek, de elerhetetlennek tunik.

erettsegim van es angolul beszelek, ennyi"

Valóban, nem fognak ennyivel vezető bioinformatikusnak felvenni, de mondjuk egy takarítói állásnál nem hiszem, hogy kötekednének. Meg van még jópár olyan munkakör, amit így is betölthetsz. Azt, hogy az utóbbi 3 évben mivel kerested a kenyered, meg nem kell firtatni. Azt mondod, hogy munkanélküli voltál, és kész.

Ja, hogy a gyártósor mellett, vagy takarítóként egy hónap alatt fogsz annyit megkeresni, amit eddig két jobb este alatt? Akkor el kell döntened, hogy ez megér-e annyit, hogy esténként vadidegeneknek legyél kiszolgáltatva.


"ez egy sokkal nehezebb dolog, mint sokan elkepzelik.."

Én pont azt tudom nehezen elképzelni, hogy valaki ezt könnyen tudja venni. De nem vagyunk egyformák, elfogadom, hogy valakinek ez csak egy semmiség, hogy szétteszi a lábát. De akit ez ennyire megvisel, annak ez egész egyszerűen nem való.


"28 eves es nem hiszem lesz parkapcsolat, csaladrol nem is beszelve...."

És miért nem??

28 évesen azért még nem vagy vénasszony! Az meg, hogy milyen a múltad? Nem fogok hazudni, tényleg nem a legjobb ajánlólevél. De vannak jópáran, akiket nem a múltad, hanem a jövőd érdekelne.

2019. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
50%

"angolul is mindenki beszel...."

Ja, igen, reális.

2019. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
24%
Prostiknak is szokott lenni párkapcsolatuk. Akiknél voltam, azoknak is volt. Sokuknak gyerekük is van. Most nem rég volt Napiszaron egy roma prosti és tessék, neki is van gyereke. Irodai munkákra meg bögyös macákat szoktak felvenni. Ha nincs melled, csináltass és fel leszel véve!
2019. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!