Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Prostitucioval foglalkozom ....

Prostitucioval foglalkozom . Az eletemnel, mindennel jobban utalom. Mi a kiut?

Figyelt kérdés

rengeteg alkoholt, nyugtatot, stb. fogyasztok ....


ez egy sokkal nehezebb dolog, mint sokan elkepzelik..

jon e hozzad valaki, nem... csak varod stb.. mit fog veled csinalni.. stb. meddig tart .. mit ker mand ... stb...


3. even csinalom


este a legrosszabb.......... amikor egyedul vagyok.. nem tudok mit kezdeni magammal, szeretnek elaludni es SOHA nem felkellni

28 eves es nem hiszem lesz parkapcsolat, csaladrol nem is beszelve....


minding megadnek egy munkaert amit szeretek, de elerhetetlennek tunik.

erettsegim van es angolul beszelek, ennyi

az elmult evek hianyat nem tudom mit mondok ?? mit csinaltam??


MINDENT megadnek egy normalis mindennapi irodai munakaert


2019. okt. 12. 22:23
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nekem is van parkapcsolatom , de az illeto tudja mit csinalok ezert szegyel.....
2019. okt. 12. 23:38
 12/33 A kérdező kommentje:

nem mutatkozunk egyutt az utcan .....

ertitek mire gondoloik

2019. okt. 12. 23:39
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki akkor és gyere össze az egyik kuncsaftoddal! Nem jó, hogy sok új embert ismerhetsz meg a munkád során, most komolyan?
2019. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
22%

Hát, ha lenne eszed eleve nem mentél volna bele, igaz fiatalabb vagyok egy tizessel, de az életbe nem kellene nekem sem ilyen, sőt még olyan sem aki normális kapcsolatba volt vagy 5-10 emberrel előttem, olyan kell aki komolyan gondolja. Komoly változás kellene, őszintének kell lenned ez természetes, de nagyon NAGYON meg kell változz hogy valaki igy IGAZÁN szeressen.

Persze ugye mondanom se kell eleve már az hogy belementél egy igazi szerető srácnak 100%ba kizáró ok

2019. okt. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
58%

Tettel felre penzt? Mert akkor eltudnal menni egy tanfolyamra vagy suliba, tanulj valamit, 28 evesen meg nem keso.

Ha nincs penzed felreteve, akkor 2 eset van.

1 elvallalsz olyan munkakat, ahol tenylegesen dolgozni kell joval kevesebb penzert.

2 meg csinalod egy par honapig es el kezdesz felrerakni annyit, hogy be tudj iratkozni egy suliba.

2019. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

De jó is lenne ha én is benne lennék abba a mindenkibe,esetleg angol nyelv tanítást nem válasz? De most komolyan? Sajnos egy értelmes embert nem találok itt,csak olyat ismerek aki németül,szlovákul,szerbül,románul,franciául beszél de angolul nincs egy sem :-(

Nem beszél mindenki angolul, van aki németül tanult hosszú ideig de nagyon megszeretné tanulni már az angolt, meg lehetne próbálni a magán tanárt is.

Esetleg próbálj ki több fajta munkát, olvass utána mindennek aztán dönts.

2019. okt. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
44%
Most akkor van párkapcsolatod vagy nincs? Kis kamus.
2019. okt. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Gondolom sokat keresel egy hónapban. Mennyit? 400 ezret? 600 ezret? Többet?


Ne verd el az egészet! Gőzöm sincs mennyit keresel, majd te megmondod, de egy prosti fizetéséből azért lehetne félre tenni.


Tennél félre pénzt minden hónapban néhány hónapig, vagy 1-2 évig, aztán lenne annyid, hogy kiszállj és elmenj tanulni valamit, akár főiskolára is. Mellette részmunkaidőben diákmunkázhatnál, de nem kéne sokat, mert amúgy is lenne félretett pénzed pár millió, ami ésszel beosztva (és mellette dolgozva) elég lenne, amíg befejezed a sulit. Gondolom sokat keresel, csak nem tudsz bánni a pénzzel, elszórod az egészet

2019. okt. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Mivel közben megválaszolta a hölgy, hogy van párja, aki tisztában van a helyzettel (tehát tudjuk milyen szerepet tölt be az illető ebben a helyzetben, csak nem engedi leírni a trágárságszűrő), ezért valószínűleg nincs pénze, így sajnos a megtakarításra irányuló válaszok (az enyém is) semmisek
2019. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Az a baj, megha el is helyezkednél barmiben is ott fogod jó esellyel hagyni.Puszran azert mert igaz jify moralisan modt ramaty helyzetben vagy akkor meg anyagilag leszel padlon a jelenlegihez képest.


Sok válaszadóknak csak feltételezése van erről a fajta világról. Évek ota ismertem olyat aki Ukrajnàbol jött át minimalberért dolgozni de belatta azzal itt nem él meg. Végül 3 kézen ment át Pesten mire nagyjából olyan hekyre került hogy volt megfelelő védelme és realis cél volt hogy a szüleit is áthozza az akkora már Ungvárra is begyűrűző harcok elől es itthon állampolgárira keszukt mellette es lakást tervezett két év után le is állt akkor lehetett 25 éves. Van kiút, de abban amiben most vagy jó eséllyel Te sem optimális körülmények között vagy. Máshol ugyanezzel is fel tudod még talán építeni magad, de ahjoz olyan környezet is kell.( lasd pl.Antwerpen, Amsterdam ahol ráadásul a tatifak egy pestinek 4-szerese és elég az angol + sok helyütt nem mérvadó pl. vendéglátásban egy bárban vagy cofeeshopban kávézóban, bármiben az hogy csak szimpla érettsegid van) és végképp az, hogy kevésbé kerülj kiszolgáltatott helyzetbe, a jövedelmi helyzeted meg ne romoljon egy takarítói, meg irodai munkával , mert akkor újbol itt fogsz kikötni a "könnyebb pénznél".

2019. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!