Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy férfi a jól fizető szakmáj...

Egy férfi a jól fizető szakmáját miért hagyja ott egy hülyeségért?

Figyelt kérdés

Még csak pár éve kezdett gépészmérnökként, de szuper helyen, tényleg nagyon jó juttatásokkal.


De azt mondja rájött hogy ezt ő nem szereti és hogy elmegy inkább természetvédelmi őrnek, mert szereti a természetet.


Nem lehet szeretni hétvégente, kirándulás közben? Az miért nem elég?


Annyi tanulást, erőfeszítést, szakmai presztízst és egy biztos jövőt feladni egy ilyen (bocsánat ha megsértek valakit) semmilyen munka miatt?



2019. nov. 5. 17:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hát azèrt ezt nem mondanám,hogy vezetőként ,,összezsugorítanak" ,sőt a multik a legjobb cégek,magyar KKV-ék kuka az összes.

Én csak multinak dolgoztam állandóan,teljesen jó,imádom hatalmas fizetés,képzések is vannak sok esetben.

Rengeteg lehetőség van.

Egyik volt vezetőm Bömöse van,lakásai,utazgat,pazar élet,Hawaii dizsi,homár kaja,edzés mindene van.

Màsik srác 32 évesen Volvo S90-ese van szintén vezető.

De tudok egy másik emberről multinál fejlesztési vezető luxus lakóparki kecó,ami nem 30nm és totál felszerelve.

Hát nem tudom nem igen nyomták össze őket sőt.

Ellenben van egy haverom 40 évesen közszféra osztályvezető na őt összenyomták kap kb 500e nettót.

Ennyit a medior programozók kapnak multinál sőt jó az 650e-nek is.

2019. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ezt lehet böngészni aki otthagyja az IT-t például az ilyen lehetőségektől esik el.


[link]

2019. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kb. ugyan ezt le tudnam irni, csak nem a multik oldalarol. 🙂 Muszaki palyan a multik nem szeretnek jo fizetest osztogatni, vezeto pozicioban nem tudom. Az adott egyen autojanak egykori szalonerteke meg egyaltalan nem reprezentativ a havi jovedelmet illetoen, az egyebekrol (stressz, megalazas, megalazkodas, onbecsules rombolasa, stb. ) nem is beszelve.

Egyebkent ha 7 szamjegyu lenne a netto alap berem, akkor sem szeretnek irodaban dolgozni. Semmi penzert.

2019. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#22 És akit ez baromira nem érdekel? Lehetnének kétszer ekkorák a számok, akkor sem érdekelne :).
2019. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!