Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem kaptam fizetést, és nem...

Nem kaptam fizetést, és nem jelentettek be?

Figyelt kérdés
A lényeg, 2 teljes napot ledolgoztam 12 órában az adott helyen, munkaszerződést nem írtunk, azt mondták napi bejelentésbe vagyok ami ugyanúgy fizetett és majd később lesz szerződés is. Viszont én 2. nap után azt mondtam , hogy mégse tetszik a munka ezért nem szeretném csinálni. Azt mondták azt a 2 napomat kifizetik, telefonálgattam az utóbbi napokban először ígérgettek most már fel se veszik. Ilyenkor tehetek valamit? Ismerősök azt mondják jelentsem a munkaügyinek. De igazolni se tudom , hogy ott voltam , plusz ennek milyen következménye lehetne rám és a munkáltatóra nézve? 22/F

2019. nov. 5. 19:07
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ma kifizettek :)
2019. nov. 11. 13:07
 22/22 anonim ***** válasza:

Na, erre mondják, hogy neked még tandíjat sem kellett fizetni.

Örülj neki, és legközelebb óvatosabban.

2019. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!