Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire jó/rossz munkahely?

Figyelt kérdés
Egy faipari cégnél dolgozom lassan 3 hónapja, mint anyagbeszerző. A fizetésem 180 nettó a próbaidőre+laptop,kocsi, telefon. Természetesen minimálbérre jelentve, a többi borítékban. A munkaidőm hivatalosan 7-16, gyakorlatilag 7-17, vagy több, irodában. Sokszor nekem kell elvinnem az alkatrészeket a területre ahol a kollégák dolgoznak, sokszor pedig ebédért rohangálok,papírboltba naponta 10-szer...stb. A munkámat minden hónapban eddig megdobták egy másik kolléga munkájával, tehát az eredetileg megbeszélt munkához jóformán közöm nincs. A fizetés sosem a szerződésnek megfelelően érkezik, hanem csúszik, és nekem kell érte puncsolnom hogy megkapjam. Maga a munka annyira nem rossz, a kollégák jófejek, a főnök nem zavar sok vizet, viszont az ugráltatás része az annyira nem jó. A barátnőm szerint ez a munkahely egy darab xar, én még bizakodom hogy talán jobb lesz. A leírtak alapján mennyire gondoljátok jónak/rossz ezt a helyet?

2019. nov. 12. 11:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Fura nekem ez az egész. Anyagbeszerzők sokkal többet keresnek ennél, még vidéken is.


180 a fizu de jár kocsi, laptop, teló hozzá. Ok...


Te neked kell anyagbeszerzőként ide oda rohangálni... Hmm?!


Te nem anyagbeszerző vagy logisztikus vagy raktáros munkát végzel ott hanem futárként alkalmaznak az elmondásodból.


Az sosem jó jel ha egy cég visszatartja a fizetéseket,az ilyen cégeknél szinte mindig likviditási problémák vannak.


Én a helyedben elmennék onnan. Manapság egy sima irodai aktakukac megkeres ennyit. Jóval kevesebb energia befektetéssel persze. :)

2019. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Természetesen minimálbérre jelentve, a többi borítékban"


Csak 180 nettót kapsz és azt is feketén, több mint heti 40 órára. Neked ezen mi a természetes?!


Más normális munkahelyen nettó 4-5-600 ezret is teljesen legálisan adózva fizetnek. Na az a természetes, nem a boríték.

2019. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen, mint mondtam a munkaköröm bővül folyamatosan, és nem azt csinálom.100%-ban, mint amire felvettek (anyagbeszerzés). A likviditási problémák napi szintűek.
2019. nov. 13. 12:07
 14/20 anonim ***** válasza:
Panaszkodsz vagy megerositest varsz?
2019. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igazából tisztában vagyok vele hogy ez rövid és hosszútávon is tarthatatlan. A véleményetekre voltam kíváncsi ezzel kapcsolatban.
2019. nov. 13. 16:29
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
Ha mindenki azt irja, hogy ez a hely szuper, akkor?
2019. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen, ha mindenki azt mondaná hogy ez a világ legkirályabb helye, akkor ingyen is elvállalom, pusztán a tudat miatt. Egyéb kérdés?
2019. nov. 13. 17:54
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem jó hely. Pláne, hogy ha jól értem az autó csak a munkához van.

Nekem volt céges autó, munkához se kellett. Kizárólag magán célra használtuk, üzemanyagot is fizették.

Most kb 140 ezerrel keresek többet. Vettünk saját autót és írok minden költséget. Nekem most így jobban megéri.

2019. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nagyon iranyithato vagy kerdezo.

Ezen valtoztatnod kene.

2019. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Te meggyümölcse a kákán is csomót keresel. Egyszerű kérdés, egyszerű válasz. Ha életvezetési tanács kellene, ígérem, nálad fogok érdeklődni.
2019. nov. 14. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!