Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Oké, felmondok, na de utána?

Oké, felmondok, na de utána?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Több, mint egy éve dolgozok a városomban egy olyan munkahelyen amit utálok. Nem fejlődök semmilyen szempontból, semmi újdonság, kihívás, izgalom. Csak a munkatársaim miatt "élvezek" bejárni.

Szívesen felmondanék, de félek hisz nem tudom hova tudnék utána menni..

Anyukámmal élek, őt is segítem pénzzel mert ápolásin van mamámmal.

Nem tudom mi lehetne a legjobb megoldás..

Irigykedek azokra akik szinte nem is dolgoznak és mégis megélnek, én pedig 3 műszakban nyomom már egy jó ideje, belefáradtam..



2019. nov. 17. 11:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen segítenék ,de nekem aincs másötletem,mint az előttem szólóknak:D

Max még ez:

Pl egyetemre nem tudnál beiratkozni levelezőn? És mellette lehetnél valami cégnél gyakornok. És így ha elvégzed az egyetemet, ha jó voltál,kaphatnál egyből rendes állást a cégnél,ahol azért már elég jó a fizetés.

Én ugyanez voltam,csak nappalin vagyok az egyetemen és első perctől lezdve gyakornok vagyok ugyanannál a cégnél,nemsokára végzek és lehet felvesznek rendes állásban diplomával. Szüleim nem tudtak segíteni,plusz anyukámmal ugyanez a helyzet volt mint nálatok.

Igaz én a fővárosból szárnazom és nem kellett eltartanom anyumékat,ez nem rudom mennyivel nagyobb előny. :/

De csak ez az ötlet jutott eszembe az előzökön kívül.

22L

2019. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm szépen a tanácsot.

Gondolkoztam egyetemen, igen viszont kevésnek érzem magam hozzá.. félnék, hogy nem tudnám megtanulni amit kell, lemaradnék, nem bírnám stb.

2019. nov. 17. 16:12
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,


érdekes, 22L aláírással egyet tudsz érteni, ugyanaz a válasz ismeretlen nemű válaszolótól meg nem tetszik...

2019. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Igen mivel ő legalább normálisan megfogalmazta a válaszát mindenféle negatív megjegyzés nélkül.

Még valami?

2019. nov. 17. 18:19
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Én nem hagynám hogy a családom rámakaszkodjon és élősködjön.

Tartsák el magukat. Ennyi. Ne tedd tönkre az életed miattuk tesó.

2019. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Csak hogy én nem olyan vagyok aki hagyja a családját a szarban plusz nem tudom hogy tudná eltartani magát egy beteg, járásképtelen 85 éves néni. :)

Ja és mivel lány vagyok ezt a tesót hanyagold, kb. 2010-ben volt ez "menő".

2019. nov. 17. 22:31
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Gyere hozzám csajszyh.
2019. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Erőltetetten próbálsz vicces lenni, inkább ne.
2019. nov. 17. 22:57
 29/33 anonim ***** válasza:
25%

Azt nem értem csak, hogy milyen válaszra vársz egy kis sajnálaton kívül.

Tanulni nem akarsz (értjük, hogy a munka fárasztó, de sokan mások is megoldották pl. több gyerek mellett meg félsz meg mittomén, tehát kifogás az van bőven... van ám tényleg levelező meg otthon láthatóan internetre telik, ott meg aztán minden elérhető tök ingyen), elköltözni nem akarsz, mert semmi tartalékod ezek szerint és a szakmád sem túl piacképes meg spórolni sem spórolsz, hogy egyáltalán ha lenne távolabb valami jobb lehetőség, akkor tudsz rögtön lépni.

Értjük, hogy szar neked, de így különösebben nem teszel nagyon semmit azért, hogy jobb legyen a leírásod alapján.

Minden hiszti nélkül áruld már el tényleg, hogy akkor mire vársz itt. Mert csodamódszer nincs.

2019. nov. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Most őszintén, milyen választ vársz erre a kérdésre?

Te is tudod, hogy amíg nem találsz más helyet, addig itt kell maradnod.

Ha költözni nem tudsz, akkor tanulnod kell valami piacképes szakmát.

Vagy pedig megpróbálsz vállalkozni, először munka mellett, majd ha megy a bolt, akkor főállásban. De ehhez tudás, szorgalom, kezdőtőke és néhány év kell.

2019. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!