Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Oké, felmondok, na de utána?

Oké, felmondok, na de utána?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Több, mint egy éve dolgozok a városomban egy olyan munkahelyen amit utálok. Nem fejlődök semmilyen szempontból, semmi újdonság, kihívás, izgalom. Csak a munkatársaim miatt "élvezek" bejárni.

Szívesen felmondanék, de félek hisz nem tudom hova tudnék utána menni..

Anyukámmal élek, őt is segítem pénzzel mert ápolásin van mamámmal.

Nem tudom mi lehetne a legjobb megoldás..

Irigykedek azokra akik szinte nem is dolgoznak és mégis megélnek, én pedig 3 műszakban nyomom már egy jó ideje, belefáradtam..



2019. nov. 17. 11:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ok, hogy a városban semmi munka nincs, de azért megnézted? Adminisztráció, vmi irodai, mit tudom én, nem pont a tanári állást javaslom, hanem van olyan, amihez főiskola, egyetem nem kell. Ha most sori dolgozó vagy 3 műszakban, akár már legalább van munkatapasztalatod, pontos vagy, precíz, tudsz alkalmazkodni, biztos tudsz rá példát mondani a munkádból, írj önéletrajzot, motivációs levelet, aztán pályázz a városodban! Kell, hogy legyen szabad munkahely, ne csak a professiont olvasd!

Ne irígykedj azokra - se - akik szinte nem dolgoznak, mert vagy ribik vagy csak a felszínt látod! Ha férfiak, akkor előbb-utóbb a sitten fognak kikötni vagy évekig járhatnak a bíróságra, fizethetik az ügyvédet, a szabadságuk a tét. Nyilván nem mind ott végzi, csak nem kerülnek be a hírekbe.


Nyelvtanulás? Ha eddig sehogy se ment, akkor itt az ideje, már amennyi szabadidőd marad a 3 műszak mellett, a munkaerőpiacon is jobb egy alapfokú angol egyszerű munkánál, mint a semmi nyelvtudás. Kevesebb facebook, stb. kell, ezt az időt használd nyelvtanulásra!

2019. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

31. vok:

bolti eladó és bolti eladó között is nagy különbség van. Nem kell annyit foglalkozni a vevővel pl. drogériában, 100 ft-os boltban, mint cipő vagy ruhaboltban. persze lehet, hogy ott nem akkor a fizu, mint a 3 műszakosban, viszont vmerre el kell(ene) indulnod, ha már most belefáradtál a melóba.

2019. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
melyik városban laksz kérdező?
2019. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!