Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú végén: Még...

Állásinterjú végén: Még meghallgatunk más jelölteket is. Ez pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban több állásinterjún voltam. Több helyen mondták, hogy 1-2 hét múlva jeleznek vissza, addig még meghallgatnak más jelölteket is /még vannak más jelöltek is akiket meg kell hallgatniuk. Ebből van ahol már eltelt 1-2 hét is, ám vissza nem jeleztek. Jól gondolom, hogy ahol ezzel zárják az interjút, ott nem sok esélyem van?

Gondolom itt olyan pszichológiai tényezők is közrejátszanak, hogyha egy interjú végén az interjúztatóban/leendő vezetőben már a többi jelölttel való interjú jut eszébe akkor nem tetszett neki az interjúalany, hisz máris a többi jelöltben bízik.


2019. dec. 3. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

Baszhatod. Nem vesznek fel, ez azt jelenti.

(tapasztalt munkakereső)

2019. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen. Nagyrészben nekem is ez a tapasztalatom, de közben eszembe jutott hogy volt már ahova felvettek, pedig az interjú végén mondták, hogy én az első interjúalanyok között voltam még meghallgatnak másokat is. Olyan is volt ahol nem mondtak semmit csak hogy jelentkeznek 3 napon belül, de csak 1 hónap múlva kaptam egy alutasító e-mailt. Tehát valójában 50-50% az esély, biztos csak az lehet akitől úgy köszönnek el, hogy átküldik a szerződéstervezetet mire hazaér és hétfőn kezdhet is :D De még ekkor sem 100%, hisz lehet csak kijebb akarják rúgdalni.
2019. dec. 8. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!