Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen Mlm cégel éri meg...

Noémi1223 kérdése:

Milyen Mlm cégel éri meg beprobálkozni? Pl. :farmasi, oriflame, avon stb. Jőhet pozitív és negatív válasz. De nem ponzort keresek azok kíméljenek.

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 10:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén? egyikbe sem. Manapság már ha csak az emberek meghallják az mlm/hálózatépítés társai szavakat, fejvesztve fognak menekülni tőled.
2019. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
MLM-el az a baj, ahogy az első is írta, hogy bármelyiket is választod, az MLM a termék maga. Illetve úgy mondom, hogy a termékkel együtt az MLM-et is el kell adnod, amiről az emberek nagy részének negatív a véleménye. Olyan terméket pedig nehéz eladni amit az emberek nem szeretnek.
2019. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Az MLM-nek tényleg szörnyű a megítélése, viszont, ha túl tudsz lépni azon, hogy a laikusok mit gondolnak a munkádról, akkor nincs vele gond. Sőt, ha jól csinálod, még büszke is leszel rá.


-Olyan céget kell keresni, ami már régóta a piacon van. Mondjuk legalább 15 éve. Ez a legfontosabb.

-Meg kell nézni a cég termékeit, ha neked beválnak, akkor szívesen beszélsz majd róluk.

-Fontos a jó szponzor, ő fog neked a legtöbbet segíteni. Ismerd meg alaposan, nézd meg, hogy ő hova jutott - mennyi idő alatt. Kérd el nyugodtan a bankszámla kivonatát.

-Sokan azt hiszik, hogy jobb minél közelebb lenni a "piramis" csúcsához. Épp ellenkezőleg, minél lentebb keress szponzort magadnak, így egy csomó ember lesz feletted, akik segíteni akarnak majd neked.

-Menj el egy rendezvényre. Ha ott jól érzed magad, akkor másokat is szívesen fogsz oda hívni. Ott lehetőséged nyílik megismerni a jövendő szponzorod embereit is, velük is beszélgethetsz, hogy milyen eredményeket értek el.

-Ha valahol azt állítják, hogy nagyon gyorsan, nagyon sok pénzt lehet keresni, kevés munkával, akkor az átverés.

-Ha azt mondják, hogy terméket kell eladni, hívogatni kell az ismerőseidet telefonon, akkor szerintem ne foglalkozz velük, az inkább direkt marketing, abból nehéz megélni.


Cég nevet szándékosan nem írok. Sok van belőlük, van akinek ez jön be, van akinek más, meg kell találd azt, ami neked tetszik. Inkább azt nézd, hogy te mit fogsz tudni kihozni belőle, hiszen a te saját vállalkozásod lesz, a cég csak az infrastruktúrát biztosítja neked.

2019. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

@kituggya


Aki negatívan ítéli meg az mlm-et, az csak is "laikus" lehet? Én elég sokat anyagot olvastam, gyűjtöttem információt, mind mlm kritikus mind mlm-el foglalkozó emberek részéről és mindezek után jelentem ki azt hogy én ilyennel biztos hogy nem akarnék foglalkozni.

2019. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

4-es egyetértek, ment a zöld!



@kituggya



"-Ha azt mondják, hogy terméket kell eladni, hívogatni kell az ismerőseidet telefonon, akkor szerintem ne foglalkozz velük, az inkább direkt marketing, abból nehéz megélni."



Te hogy keresed meg az embereket a termékeddel és az üzlettel?

2019. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%

@#4

Az MLM egy értékesítési vállalkozás-forma. Szerintem magát az elvet nem lehet kizárólag negatívan, vagy pozitívan megítélni.

2019. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

@kituggya


Ha így jobban tetszik, akkor nem magát a modellt ítélem el, hanem a módszereket és a gyakorlatokat ahogy ezt a legtöbb ember űzi.

2019. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%

@#5


Én nem keresek meg senkit sem termékkel, sem üzlettel. Beszélgetni szoktam emberekkel és megemlítem nekik, hogy mivel foglalkozom, milyen problémákra tudok megoldást nyújtani, én hogyan élek. Ha érdekli őket, akkor kifejtem, ha nem, akkor majd megkeresnek, ha olyan helyzetben lesznek, hogy változtatni szeretnének az életükön. Csak hosszú távon érdemes gondolkozni. Lehet, hogy akivel ma beszélgetek, az csak 3 év múlva fog megkeresni engem.

2019. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%

@#7

Teljesen igazad van. Az a legnagyobb gond, hogy sokan rosszul, bután, kapzsi módon, pofátlanul csinálják. Ők nem tudnak hosszú távon gondolkozni, csak a pillanatnyi nyereség lebeg a szemük előtt. Az ilyenek hamar ki is esnek a rendszerből és ők fogják később a leghangosabban szidni. Az ilyenek más területen sem állnák meg a helyüket.

2019. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Pont nem rég voltam a fültanúja egy hasonló beszélgetésnek. Ahol egy mlm-es ajánlgatott valami táplálékkiegészítőt az ismerősének a betegségére, mert hogy az segítene rajta és milyen jó cucc. Na hát az összetétel elolvasása után kiderült, hogy nem hogy nem segítene a betegségén, de kifejezetten károsan hatna arra. Na ilyen mlm-esből sajnos rengeteg van...
2019. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!