Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik még manapság olyan...

Létezik még manapság olyan munka (kör), amit gyenge képességekkel (kibuktam egyetemről) nyelvtudás nélkül lehet végezni, nem stresszes robotmunka valamint nem kell hozzá protekció?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy tipikusan olyan ember vagyok, aki totál életképtelen és semmire nem jó, pár szóban magamról:


* hosszú évek után kibuktam az egyetemről, mert döntésképtelen és jövőkép nélküli valamint gyenge képességű voltam

* előbbi miatt rengeteg adósságot halmoztam fel (hallgatói szerződés)

* szorongok ügyfelek/vásárlók között, ráadásul fejben nem tudok számolni gyorsan ill. rossz a kommunikációs képességem így a vendéglátás/szolgáltatószektor nem jöhet szóba

* fizikailag gyenge vagyok így max raktáros pakolós meg árufeltöltős munka jöhet szóba bár áruházakban szintén sok vevő van, akit esetleg ki is kell szolgálni

* rossz az egyik szemem és fizikai gyengeségem miatt védő-őrző-rendvédelmi és hivatásos sofőr pályára sem vagyok alkalmas


Előnyöm viszont, hogy szervilis/alázatos/motivált és megalkuvó vagyok így szó nélkül bármit elvégzek amit el tudok valamint van B jogsim (bár ez alap) és értek valamennyit az informatikához. A munka pedig számomra nem büdös, lehet akár koszos, veszélyes, poros, ha fizetnek, akkor teljesen rendben van.


Ezek alapján milyen munkakört/pozíciót tudnátok ajánlani, ahova manapság azonnal felvennének protekció és nyelvtudás nélkül úgy, hogy 1-2 tízezret félre is tudok tenni belőle? (A jövőben tervezek estin elvégezni valami szakmát pl.: CNC-s, villanyszerelő, mert nem akarok és nem tudok egész életemben vegetálni).



2019. dec. 24. 16:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

18. vok

én is diplomával jelentkeztem be a munkaügyibe, valóban nekünk - bocs' aki ezért megharagszik - nem tudnak igazán melót ajánlani, mert képesek vunk magunktól is keresni. De van pszichomókus, aki elsősorban nem a lelkivilágára kíváncsi az álláskeresőnek, hanem, hogy milyen munka állna neki jó, mik a gondolatai. Ki lehet térni rá, de nem az elemzés az első dolog. Meg kell kérdezni, hogy ki tud segíteni az önéletrajzban, mert hogy nem igazán van mit beleírnod, mert fiatal vagy, pályakezdő. Tudom, szokták javasolni, hogy írjuk be az önkéntességet, a szakkört, a sportteljesítményt, stb., de vannak olyan fiatalok, akik nem jártak semmi ilyenre és ez nem szégyen, meg stb. Pont kiestél ebből "középiskolásokinduljanakönkénteskedni" programból, még ezt sem tudod beleírni. Akkor tényleg kénytelen vagy beleírni a születési évedet, a középiskolát és kész. Aztán a kísérőbe beleírni, hogy a koronavírus végeztével ezt-azt tanulnál, mert a személyes oktatást jobban kedveled, mint az online-t.

2020. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is amit írtál. Hogy arra se méltatnak hogy vissza jelezzenek. Csak annyi a különbség hogy nekem van 1 alapszakos diplomám is és még tovább is tudnék tanulni azon a területen csak éppen nem érné meg mert telített szakma (jog). A munkaügyibe én is regisztráltam nekem se segített sokat. Annyit max hogy ha Pesten voltam állásinterjún (mert azért 1-2 helyre méltattak behívni a több mint 200-ból, ahova már küldtem CV-t) akkor megtérítette az utazási költségeket. A Cv-t meg le ellenőriztettem külön egy állásportállal akik nem találtak benne semmi komoly hibát. Jogsim nekem is van, csak egy korábbi baleset miatt nem szeretek vezetni. :(
2020. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!