Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány %-os fizetésemelés lesz...

Hány %-os fizetésemelés lesz jövőre?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Hol?
2019. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
75%
Nálunk 8%-ot ígérnek, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle.
2019. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
amennyi az elmúlt 5 évben pont annyi. A nagy nulla.
2019. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Helye válogatja
2019. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert például nálunk tavaly a cégnél elég nagy fizetésemelés volt, de szerintem most elmarad, pont ezért nem adnak semmit.
2019. dec. 28. 16:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"mert például nálunk tavaly a cégnél elég nagy fizetésemelés volt, "


Na hát gyere hozzánk, itt ez nem lesz gond, itt 5 éve egy fillért nem adtak és 2020ban se fognak.

2019. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gazdasági konjunktúra csúcsán, olyan évben amikor a minimálbér is nyolc százalékot emelkedik nem emelnek? Szerintem akkor az elkövetkezendő években amikor esetleg egy kis recesszió is várható akkor meg pláne nem fognak egy plusz Ft-ot sem adni szóval szokjatok ehhez hozzá. Én váltanék amíg még könnyen lehet.
2019. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

" olyan évben amikor a minimálbér is nyolc százalékot emelkedik nem emelnek? "



Így van. És lám milyen igaza van a főnöknek mert nem emel évek óta és mégis a gárda évek óta alig változott.

Így tényleg az van hogy minek emeljen így se megy el senki. Nincs igaza a főnöknek? Majd akkor fog emelni ha azt látja hogy egyre másra húznak el az emberek és nem talál újat heylettük. Majd akkor emel (vagy csődbe megy és bezár)


De addig minek emeljen. így is itt van mindenki végzi a dolgát. Én se emelnék a helyében. Pénzkidobás lenne.

2019. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez így működik. Míg van ember és nincs értük verseny addig hlye lenne többet adni. Mindazonáltal aki meg infláció követő értékben sem emel én onnan továbbra is távoznék. Vagy beletörődnék, hogy ez pár év múlva is ennyi lesz.
2019. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"én onnan továbbra is távoznék"


És ugyan hova? Utcasöprőnek? Max oda kellenék (de oda meg én nem mennék). Na ezért vagyok itt és maradok is örökre.

2019. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!