Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthon aki nincs kiöltözve...

Itthon aki nincs kiöltözve miért gondolják hogy nincs pénze?

Figyelt kérdés

Sok olyan vallalkozót ismerek aki faék egyszerű ember ránézésre, aztán ilyen százmilliós, egy-egy esetben milliárdos vagyonnal rendelkezik.


Aki meg mondjuk öltönybe van az meg egy irodában huszadik biorobot havi max. pár százezerért.



2020. jan. 7. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ez a magyar emberek logikája. Drága ruha= van pénze, mert aki szegény a turiból nyomja. A ruha a legolcsóbb státusszimbólumok egyike amit bárki magáévá tehet. Egy márkás svájci óra milliós tétel ujonnan és kevésbé feltünő mint egy Hugo Boss télikabát amit leárazva meg lehet kapni 100.000 forintért. Aki gazdagnak akad tuni első benyomásra annak elég okosan összeválogatni a ruhatárát leárazásokkor / netről/ outletekből.
2020. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs egymáshoz köze.
2020. jan. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

-Ki volt ez?

-Biztos valami király.

-Miből gondolod?

-Nem olyan fülig szaros,mint mi.

2020. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Évtizedekig alig lehetett ruhákat kapni, azt meg nem volt pénze az embereknek. Emiatt akkor vagy "jólöltözött", ha öltönyben és nyakkendőben vagy, voltam pár eseményen a télen, borkostolótól kocsmakoncertig, és elsőre nem értetem miért vannak a férfiak alkalmi ingekben meg csupa kényelmetlen maskarában amit max egy érettségi bankettre kellene fölvenni, az Operába mondjuk kevés lenne, egy temetésre meg nem elég fekete. Aztán rájöttem, hogy basszus, ezeknek valószínűleg nincs más jó ruhájuk...
2020. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
...egyszóval nem alakult ki sokaknál ennek a kultúrája. Hasonló példa hogy "akkor megy jól" (Budapesten kívül sok helyen még mindig) ha olyan étteremben eszel ahol egzotikus, nem összeillő hozzávalókból főznek mérsékelten finom de jó drága ételeket. Egy sült kolbász akkor sem mutatja a státuszodat ha a legkíméletesebben nevelt mangalica húsából van, világ legjobb mustárjával és kivászos házi kenyérrel tálalva... Az nem utat semmit, a lazacfilé ananászlekvárral és nyokkkival az igen! Ugyanez a jelenség a kapucnis pulcsi vs vasalt kockásing.
2020. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!