Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem találom meg a helyem?

Miért nem találom meg a helyem?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok. Dolgoztam már telefonos ügyfélszolgálatosként, voltam eladó, tanultam egyetemen amit nem fejeztem be, most pedig egy 4. típusú munkát végzek.

Miért nem tudom már ennyi idősen eldönteni, hogy melyik irányba menjek? Most megint van tervben egy suli, ez most a jelenlegi munkamhoz kapcsolódna. De ki tudja ezt is meddig lesz kedvem csinálni... Egész életemben ezt fogom csinálni?:D Boltból irodába, onnan pedig vissza a suliba, majd megint munka? Van még valaki így?


2020. jan. 14. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
tudom sovány vigasz de sok ilyen ember van. én most 4 munkahely után megtaláltam de nyáron megszűnik a cég...csak azzal foglalkozz, hogy megteremted magadnak a szükségleteid a többit engedd el akkor nem fusztrál. Persze ha rossz a munka váltsd le.
2020. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igazából tényleg mindig az volt a fontos a számomra, hogy legyen annyi pénzem, amiből a vagyamiat meg tudom valósítani, és a mindennapokban boldog legyek, meg tudjam venni ami szükséges és ennyi. Sosem voltam az a tipikus karrierista ember, aki menetel előre. Csak azt hittem h ennyi idősen illene már fix munkahely. Bár lehet illene, de mondjuk ha én így boldog vagyok, akkor minek is aggódok?:D
2020. jan. 14. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzet 28 évesen :D
2020. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok, 2014 óta egy szakmában dolgozom. Most munkanélküli lettem és hiába jelentkezek olyan állásra ahol megfelelnék, nem hívnak be, mert nem dolgoztam benne. Szakmámban pedig nem hirdetnek most.

Te legalább több lábon állsz.

2020. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén :)) Nem vagy egyedül. Kevés olyan munka van, amit szeretek és hosszabb távon el bírom viselni. Ezért inkább tanulok még egyetemen részmunka mellett.
2020. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapítsunk klubbot, de ne lúzer fc néven mert ez nem azt jelenti, h bénák vagyunk, csak túl sok minden érdekel minket.
2020. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!