Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az orvosoknak van lehetősége...

Az orvosoknak van lehetősége munkásszállóban lakni, valahol a korház környékén, vagy akár a korházban?

Figyelt kérdés

Egy kezdő orvos hosszú évekig nettó 180 nettó körül keres...


Ebből nem biztos, hogy ki tud vagy ki akar gazdálkodni egy albérletet, úgy hogy meg is éljen.



2020. febr. 20. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahol éltem korábban, ott a helyi kórház megállapodott az önkormányzattal, így ingyenes bérlakást tudnak az orvosoknak biztosítani.
2020. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
40 éve a bővérszállón szállásoltam el párat. Azóta nem tudom, van-e ilyen lehetőség.
2020. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Itt Debrecenben úgy tudom hogy a rezidensek is igénybe vehetik a nővérszállót, bár eléggé korlátozottak a helyek.

Amúgy nem 180 nettó a fizu. Vagyis az alap az annyi, aztan van Markusovszky ösztöndíj ami plusz egy 100-as. Ha hiányszakmát választasz, akkor a marku ösztöndíj helyett 150 ezres hianyszakma pótlék jár. Emellett tudsz kb 1 év után ügyleteket vállalni, így azért 400 körülre fel lehet tornázni a fizut.

2020. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ja, de meddig is jár a Markusovszky? 3 évig?

És meddig is nem lehet külföldön munkát vállalni cserébe? 10, vagy 20 évig?

2020. febr. 28. 00:39
 15/15 anonim ***** válasza:
5 évig jár úgy tudom. 12 évet kell itthon dolgozni. Tehát kimegyek 25 évesen külföldre, visszajövök 50 évesen, és dolgozok itthon 12 évet. Vagy... Egyszerűen kifizetik a "tartozást" a külföldi kórházak.
2020. febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!