Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miskolcon hol és hogyan...

Miskolcon hol és hogyan találjak munkát jogi diplomával?

Figyelt kérdés

Munkaügyi és tb igazgatási szakon végeztem, de már sok hónapja nem sikerült elhelyezkednem, és kezdek depressziós lenni hogy nem kellek sehova se.


Tudnátok pár tanácsot adni, hogy milyen munkára vesznek fel embert bármilyen diplomával, vagy olyan céget ismertek ahova logisztikai vagy munkaügyi területre keresnek embert?

A logisztikát azért írom mert ellátási lánc menedzsment Msc-t csinálok levelezőn.


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. márc. 1. 21:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

#2 vagyok, én miért kaptam dislike-t?

Leginkább azt írtam, hogy a diplomádat az Auchan elismerheti, érdemes lehet oda jeletkezni.


Felvetettem még a költözést, a több lehetőség fejében, illetve, hogyha van nyelvtudásod akkor más munkákra is bőven beadhatnod.


Ezzel mi volt a bajod? Egyáltalán nem írtam semmit arra, hogy életképtelen vagy, mint a többiek.

2020. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%
*Nem írtam azt, hogy életképtelen vagy, mint a többiek. (Habár igazuk van.)
2020. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!