Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik ilyen nevetséges 100-200...

Akik ilyen nevetséges 100-200 ezreket keresnek nem érzik úgy hogy elpocsékolják az életüket?

Figyelt kérdés

Még a 300 ezer is vicc jobban belegondolva, de annnyiból átlag szinten el lehet vegetálni.


Viszont az ilyen 100-200 ezrek főleg Budapesten csak a túlélésre elég.


Akik ennyit keresnek nem érzik megalázónak ezt?


Vagy ennyire értékelik magukat, az idejüket, a munkájukat?



2020. márc. 4. 22:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
86%

"Még a 300 ezer is vicc jobban belegondolva, de annnyiból átlag szinten el lehet vegetálni."


Ez "A kutya is jó dolgában veszik meg" minősített esete.

2020. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
77%

Miért lenne vicc, vagy megalázó?


240-et keresek, párom is körülbelül annyit. Kényelmesen élünk belőle, jó kajákat eszünk, utazni is szoktunk, jut a hobbinkra, félre is tudunk tenni.

Oké, nekünk szerencsére nem kell albérletet vagy törlesztőt fizetni, de ha az lenne & cserébe többet is keresnénk hogy ugyanígy maradjon pénzünk magunkra, akkor az szerinted még mindig nevetséges lenne...


Szeretem a munkámat, úgy érzem hasznos amit csinálok, élvezem a szabadidőmet, tartalmasan élünk.

Kérlek, tényleg magyarázd el, hogy miért lenne ez megalázó.

2020. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
85%
Ha van lakásod a 35-40 ezres rezsi mellett a minimálbéres 150 ezer is jó kereset. Tudsz költeni. Viszont, ha sokat keresnék mondjuk 500k-1M, de csak aludni járnék haza és hétvégén egy/két nap lenne csak szabad, akkor érezném igazán hogy elpocsékolom az életem. Hisz semmit sem tudnék kezdeni a pénzzel, hisz időm sincs.
2020. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%
Ma Magyarországon egy PhD fokozattal rendelkező egyetemi tanársegéd nettó 146 ezer forintot visz haza. Felháborítónak találom? Igen! Szeretnék jobban keresni? Igen! De nem, nem érzem megalázónak. Szeretem, amit csinálok, jó is vagyok benne, a hallgatóim is szeretnek. Persze én is elmehetnék multihoz (a PhD-hoz két felsőfokú nyelvvizsgát is elvártak) és tolnám haza a sok pénzt, csak épp utálnám az egészet. Na, azt érezném megalázónak, ha olyasmit kéne csinálnom, amit utálok.
2020. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
68%
Nem. szeretem amit csinálok.. hétvégén várom a hétfőt, szabira nem akarok menni... csak ha muszáj. Nem munkamániás vagyok, csak végre esélyt kaptam, hogy kiélhessem magam...
2020. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
35%
187.000-et kapok 10 napra mellette tanulok🤔
2020. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
34%
Ha lepontozol is így van 😀
2020. márc. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
27%
Valaki mesélje már el: HOL lehet 100-200 ezret keresni ma, 2020-ban Magyarországon? Még egy szaros kőművessegéd is megkap 300-at zsebbe, egy fodrásznő szintén ha még szar is. Fel nem bírom fogni hogy ki fogad el 100-200 ezres fizetést és miért.
2020. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
72%

# 18



Bármelyik irodai adminisztrátor pozícióban.

2020. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Nekem itt keleten nettó 146e a fizu + túlóra (~20e) + 12e cafeteria - szimpla adatrögzítő pozíció.

Nem, itt ennél nem adnak többet hasonló állásra és így is szerencsésnek érzem magam, hogy végre találtam állást 1 év után, mert olyan sokan jelentkeznek 1-1 pozícióra, hogy ihaj. Nem, elmenni más országrészre nekem nem opció.

2020. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!