Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik ilyen nevetséges 100-200...

Akik ilyen nevetséges 100-200 ezreket keresnek nem érzik úgy hogy elpocsékolják az életüket?

Figyelt kérdés

Még a 300 ezer is vicc jobban belegondolva, de annnyiból átlag szinten el lehet vegetálni.


Viszont az ilyen 100-200 ezrek főleg Budapesten csak a túlélésre elég.


Akik ennyit keresnek nem érzik megalázónak ezt?


Vagy ennyire értékelik magukat, az idejüket, a munkájukat?



2020. márc. 4. 22:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

#29


Szerintem is jó írás, azért linkeltem be. Erről a témáról kevesen beszélnek, mert valahogy nem divat. Pedig sok pénzt keresni így lehet, nem óradíjakkal. (Maximum adótanácsadóként meg sztárfutballistaként, de akkor is igaz a tétel, hogy amint nem dolgozol, nincs pénz.)

2020. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
A penz csak egy szempont az is fontos hogy szereted-e amit csinalsz es hogy mennyi idot dolgozol azert a penzert mert a szabadido is eleg fontos. En tobbet keresek mint 200 de kevesebbet mint 300 netto nem erzem megalazonak szeretem a munkam van mindenre penzem amire kell es nem dolgozok olyan sokat erte igy van boven szabadidom.(sajat lakasom van ami tehermentes, nyilvan akinek hitele van vagy alberlet annak mar nem eleg ez a penz)
2020. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Én 150000-200000 forint alatt el se mennék dolgozni,ha csak nem az álom melorol van szó mert azt ingyen is csinálnám ,de olyat amit nem szeretek azért vagy fízesenek meg vagy meg se csinálom.
2020. júl. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Halli,egyegértek veled kérdező,te mennyit keresel egy honapba?
2020. júl. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
nem válaszol a kérdező, szerintem ezt a kérdést provokációnak szánta, vitakeltésnek. Nyilván nem nevetséges, már azért se mert legalább keres valamit, nem mindenki jut jó sorra. Sokkal rosszabb, ha hajléktan lenne belőle vagy életképtelen. 300ezer..az meg nekem is sok. ennyiből simán meg lehet élni szerintem. Ha ez neked vicc nem csoda, hogfy lenézed azokat akik ennél kevesebbet keresnek. Én örülnék haannyit kapnék. a még 300ezerből se tud valaki megélni akkor ott valami nincs rendben pénzileg, vagy nem tudja kezelni azt. Csodálkozom, hoghy valaki megengedheti magának, hogy nevetségesnek mondja a 300.ezres fizetést...Gondolom 1 milliós fizu már átlagos lenne neki...500 ezernél még sírna is tovább
2020. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

#35 az a gond, hogy ez az összeg átlag magyar szemmel nézve sok.


Nem azt mondom, hogy én nem örülnék egy ekkora fizunak, de valójában nyugat rajtunk röhög, hogy ez itt soknak számít.

2020. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

@15:23


Egyet értek, ordít a kérdésről hogy trollkodás.

2020. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Hagyjátok rá, fél év alatt nem sikerült nekem se válaszolnia a tök egyszerű kérdésemre. :D

(#12)

2020. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Most akadtam erre a kérdésre, csak akkor is kommentelek, mert nagyon nem szeretem az ilyen emeberekt mint a kérdező...Nem véletlen nem válaszolt vagy reagált egyszer sem...főleg, hogya kulcsszó rovatbaírta a egzistenciát...
2020. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!