Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik ilyen nevetséges 100-200...

Akik ilyen nevetséges 100-200 ezreket keresnek nem érzik úgy hogy elpocsékolják az életüket?

Figyelt kérdés

Még a 300 ezer is vicc jobban belegondolva, de annnyiból átlag szinten el lehet vegetálni.


Viszont az ilyen 100-200 ezrek főleg Budapesten csak a túlélésre elég.


Akik ennyit keresnek nem érzik megalázónak ezt?


Vagy ennyire értékelik magukat, az idejüket, a munkájukat?



2020. márc. 4. 22:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

@dora9326


Nem mindenki kőműves vagy fodrász. Ez a nagy titok.

2020. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja most látom kőműves segéd. Persze, tudod hol keres meg a kőműves segéd 300-at. legjobb helyeken bruttóba esetleg, de érdekes mód nem látom ezeken a segédmunkásokon a 300ezer Ft-os fizetést, csak a lecsúszott trógerséget.
2020. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Én diákként de főállásban is ugyannyi nettó 2000ft/óráért dolgozok mint ilyen egyszerű pakoló egy logisztikai cégnál. Semmi végzettség nem kell hozzá a munka sem megerőltető és 20 napra számolva az 320 ezer ft. Éjszaka meg nettó 2300ft/óra a fizetés. Tehát ha van egy cég aki ennyit tud adni egy betanított munkásnak akkor más cég is tudna csak nagyon sok cég kapzsi és amíg lesznek olyanok akik elvállalják a munkát 200 ezerért mondjuk addig hülyék lesznek emelni mivel nekik így ez nagyon megéri.
2020. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
76%

Igazából sztem minden olyan ember, aki nem keres meg annyi pénzt, mint amennyit egy saját vállalkozással tudna. Azért, mert a munkájával mást gazdagit, miközben neki kiszurjak a szemét gombokkal. (hisz nem adhatjak neki oda a teljes pénzt, amit a munkája hoz a cégnek, hiszen akkor már veszteséges lenne a cég)

Szóval mindenképpen az jár jól, akinek van pénze felhozni egy saját céget, az erősebb kutya ba.szik. De hát ilyen ez a kapitalizmus. Amikor felszamoltak a kommunizmust, akkor bőven benne volt ez a pakliban, h lesznek olyanok, akik elindulnak a biztos szegénység felé. Lasd a mostani kisnyudijasokat, aki az aktív éveiben kis pénzért dolgozott valamelyik tszben és 1990 körül lett nyugdíjas bizony megszivta.

2020. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:

Neked is annyit fizetnek #1es ? Hogy ilyen okos gyerek lettél ? :)

Gondolom 3 gyerek is bőven jól lakik belőle, és mindnek tudsz u.a. időben venni (nem Nike, vagy Adidas, hagyjuk már!) cipőt, mert elhordják :)

Bőven elég iskola kezdésre :)

Ugye ?

Gáz számlára is ?

Nagyon okos vagy, hogy tisztában vagy az átlagbérekkel ;)

Anyukád igen büszke lenne rád :*

Puszillak helyette is!

2020. márc. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:

Ássátok el magatokat!

Igazán Ti érdemelnétek meg a 100-200K-t.

Szégyenek vagytok!

Jó látni, hogy van legalább egy kevés normális ember, de hogy állandóan a selejt kezd el okoskodni... botrány!

Szerencsétlenek!

Az ilyen dorciknak még akkor sem adnék, ha már a kályába lapátolnám a pénzt ;)

Tudom, hogy viszont ugyan így gondolkodik.

Legyél boldog magaddal. :*

2020. márc. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Kérdező,

A #12-es válaszoló vagyok. Azóta is nagy kíváncsisággal várom a válaszaidat, nem csak költői kérdésnek szántam amiket írtam. :)

Köszi

2020. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Az ember legértékesebb erőforrása az ideje, ugyanis minden pillanatban egyre kevesebb marad belőle, valamint ahogy egyre több tapasztalatot szerez, elméletileg egyre több értéket tud visszaadni egy egységnyi idő alatt.


Az emberek túlnyomó többsége bántóan alacsony összegért válik meg ideje (és energiája) jelentős részétől, de rövid távon nincs jobb megoldás a pénzkeresésre.


A vállalkozás is igényel időbefektetést, ráadásul az elején azt még senki nem fizeti vissza. És az is kérdéses, hogy valaha megtérül-e.


Én nem hiszek az idő eladásában. Az idő befektetésében hiszek - abban, hogy az elején az időm ingyenes befektetésével hosszú távon attól függetlenül kereshetek pénzt. Vagyis: megalkotok valamit, amit később egyre nagyobb számban el tudok adni - így egyrészt a korábbi időbefektetésem "óradíja" egyre magasabb lesz, másrészt a pénzszerzéshez nincs szükség újabb és újabb időbefektetésre.


Erről a szemléletről bővebben itt van egy írás: [link]

2020. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:

28# tetszik a hangvétel, nálad, meg az írásnál is, de itt véget is ér.

Mert a tanulsz, hogy nincs tanulság.

Neked kell rájönni mindenre :D

Szóval, csomagoló papírt kaptam, de az ajándékot nekem kell megvennem :D

Egyébként várható volt, de ettől függetlenül nem rossz maga a szöveg.

Aki nem így gondolkozik, annak lehet, hogy felcsillan a szeme.

Azért köszi ;)


(Remélem mindenkinek leesett, hogy nem beszólás volt...)

2020. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:

29es voltam.

*A tanulság az, hogy nincs tanulság


Max az, hogy kikapcsolom végre ezt a r.hadt automatikus szó kijavítót :D

2020. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!