Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért jó informatikusnak menni?

Miért jó informatikusnak menni?

Figyelt kérdés
20as éveidben elhelyezkedsz informatikusként, lesz egy korrekt fizud. Legalább 30ig mindennap túlórázol, koffein függő leszel és idegbeteg. Tíz év után végre emberszámba vesznek szakmailag, jobb fizetés, jobb pozicio. Ugyanúgy rohadt sokat dolgozol és talán 50re eléred azt ha megtakarítottál hogy ne kelljen dolgozz annyit és a családod emondhassa hogy közép/közép-felső osztálybeliek mert vettél egy teslát.

2020. márc. 27. 13:14
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
8%
Tesla meg van részletre is, kb mire kifizeted be is döglik az akksija, szóval azt is jobb eladni egy év után és mást venni részletre, aztán csodálkozzon csak a sok bolond...
2020. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
68%

Informatikus vagyok.

26 évesen úgy érzem, teljesen elismernek a munkahelyemen. Nem keresek sokszázezret, de így is simán középosztályba tudok tartozni (nincs Teslám, nem akarok semmilyen autót venni), nem túlórázok, nem vagyok koffeinfüggő, se idegbeteg. Jól kell állást választani, és nem feltétlenül csak azt kell számításba venni, hogy hol fizetnek 800k nettót.

2020. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
71%

Én huszonéves fejlesztő vagyok sok százezres fizetéssel, nem túlórázom, nem kávézom, nem vagyok idegbeteg.

Elvileg most is dolgozom, gyakorlatilag itt gyakorizok.

Hitelhez soha nem kellett nyúlnom, van saját autóm, most fogok lakást venni.

2020. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom te milyen informatikusokat ismersz, én távmunkában dolgozom kedvem szerint a világon bárhonnan, rugalmas munkarendben :)

Vehetnék Teslát, de nem látom értelmét, bőven megfelel az Audi Q3 is és inkább más dolgokra költök többet, utazgatásra, házamra, családra.

2020. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
44%
nem igazán kell koffeinfüggő és idegbetegnek lenned, mert ha értesz hozzá, akkor csukott szemmel megcsinálod, és gyerekjáték, ami másnak az életben nem menne
2020. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
58%
Mert 30 éves korod előtt már komoly karriert futhatsz be.
2020. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
68%
Az sem hátrány, hogy mialatt most sokan otthon ülnek beszarva, hogy mi lesz a munkahelyükkel, nekem nem kell aggódnom emiatt, sőt, továbbra is folyamatosan kapom a megkereséseket LinkedIn-en, mert el tudom végezni a munkámat bárhonnan.
2020. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
33%

Jajte jó isten mennyi kamu informatikus van itt félóra alatt. Akik sokszázezreket keresnek de közbe a kezdő fizetés infósoknál mindenhol 200-250

5 év után meg max 500 ezer.


Elmondom, hogy másodállásba vagyonőrként érettségivel segghülyén, éjszaka aludva a bódéba megkeresek 450 ezret!

Nincs közvetlen főnök, nincs kolléga se, és ez mégcsak nem is vállalkozásba megy.


A főnököm egymillió felett keres a 10-15 embere után úgy hogy egy héten kétszer megy be az irodába, és ugyanúgy nem tud lófszt se mint én, max van egy rendőrtisztije, meg pár jobb öltönye...

2020. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
43%

Mert kényelmes,klímás iroda.

Válogathatunk a melók között,dolgozhatok otthonról is,sokan a koronacirkusszal sajnos megszívják mi dolgozhatunk akárhonnan.


Gyümölcsnap, karrierlehetőség.


Kezdő fizudat a legtöbb magánügyvéd nem keresi meg bruttóban amit mi nettóban.


Én áldom az eget,hogy IT-s lettem, nem kell megegyen az ideg most pl,hogy miből lesznek meg a dolgaink,miből lesz kaja,miből tankolok,miből sportolok.


Hanem otthon melegében kényelmesen dolgozhatok.


Nyilván rengeteget kell tanulni ehhez de nagyon megéri.


Én napi 1000 miatyánkat elmondok,hogy IT-s vagyok.

Van rengeteg megtakim is,minőségi életet élhetsz.


Hogy van stressz,igen van,de van egy jogász haverom saját irodával talán 300e Ft-ja meg van napi 15 óra melóval talpaljon stresszeljen.

Lakása nincs,kocsija valami 18 éves japán gyenge model.


Gondolod ő nem stresszel,vagy pl a boltosok,építészek nem?

2020. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
51%

"Jajte jó isten mennyi kamu informatikus van itt félóra alatt. Akik sokszázezreket keresnek de közbe a kezdő fizetés infósoknál mindenhol 200-250


5 év után meg max 500 ezer."


Te valami igazi csicska lehetsz :D


[link]

2020. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!