Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért jó informatikusnak menni?

Miért jó informatikusnak menni?

Figyelt kérdés
20as éveidben elhelyezkedsz informatikusként, lesz egy korrekt fizud. Legalább 30ig mindennap túlórázol, koffein függő leszel és idegbeteg. Tíz év után végre emberszámba vesznek szakmailag, jobb fizetés, jobb pozicio. Ugyanúgy rohadt sokat dolgozol és talán 50re eléred azt ha megtakarítottál hogy ne kelljen dolgozz annyit és a családod emondhassa hogy közép/közép-felső osztálybeliek mert vettél egy teslát.

2020. márc. 27. 13:14
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
51%

Remek tehát nincs életed sem,na én heti 40 órában dolgozok kényelmes klímàs irodában,rugalmas munkaidőben,tudásom fejlesztem,agyam használom,kreativitásom is folyamatosan nő(mivel sajnos ti nem használjâtok az elméteket azért épül le és az élet egyébb területére is kihat).

Meg ki vagytok szolgáltatva most pl a koronavírusnak,ha bezár az irodaház akkor 0 Ft a fizud,nekünk simán megy a home office minden zökkenőmentesen mintha bent lennék,mellette tudok sportolni képezni magam tovább,karrier lehetőség is van(nálatok ez nincs pl).


A havi fizud 407e amit egyik kollégám 1 év után lazán hozott és még juniornak számit heti 40 órában pénteken Home office természetesen.

2020. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
52%

37-es ja igen,110nm-es ház az lehet de egy romhalmaz is lehet,ami nincs felújjitva,meg majdnem összedől.


Volt vezetőm meg luxus lakóparkban él teraszos kecóba nem 110nm de minek is neki akkora,75 bőven elég.

2020. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
52%

Ez a hely nem zár be nyugi, de kicsit bújjatok már ki a hátsómból, és inkább mutassatok valami kézzelfoghatót is a szájjalás helyett.


Én megtettem...

2020. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

# 37/


Hallod, erre annyit mondok, hogy


Mazda RX7 1995 ös. 1.3 mas motor, 1100 kiló ikerturbó, 250 lóerő.


A japánok tudnak autót gyártani, akárhogy is néz ki az.

2020. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
75%

Mégegyszer az éves jövedelmem!


[link]


A vagyonőr vagyok...


Ez a sggfej oldal meg ne törölje már ki, mert a linkje az egyetlen értelmes tartalom az egész tárhelyen...


Gondolom senki sem fog hasonlót bemutatni, mert csak kamuzni tudtok...


A megkérdeztem az egyik informatikust aki azt írta, hogy a kollégája juniorként lazán hozta ezt a fizut egy év után, hogy mivel foglalkozott a kolléga infón belül aztán fogalma se volt róla..


Linkeljem a privát üzenetet is?

2020. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

Miért kellene tudnom?


Elmondtam en mit csinálok.

Meg van megtakim egy csomo mert továbbfejlődésre gyűjtök.

2020. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Mert szeretsz problémákat megoldani?
2020. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
70%

Informatikus vagyok, BPM szoftvert supportálok / tartok karban / fejlesztek.


A kezdő informatikus (fejlesztő) bér valóban nettó 250 körül mozog.


Én ugyan kezdő vagyok és OKJ-s, de a sz megáll bennem, hogy vajon mikor veszítem el a munkahelyem (mert ehhez a szoftverhez valamennyire más is ért a cégtől, és ha akarják, spórolásból pár hónapig átmenetileg ő is elég ám). Ha elveszítem, programozóit már tuti nem találok.


Most eléggé mély válság jön, biztosan keményen érinti majd az informatikát, mert a cégek spórolni fognak a szoftveren.



Igen, gépi szellőztetésű iroda, rugalmas munkaidő, esetleg home office lehetősége (nemcsak ebben a szakmában), de az ismerősi körömben sokszor az informatikusok szeretik kevésbé a munkájukat.

2020. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
jo 38as igazabol a nettod 250 pont arra eleg Pesten hogy kitoroljem seggem es havi egyszer elmehessek etterembe egyedul, mivel emberi kapcsolataim nincsenek.
2020. márc. 27. 16:38
 40/57 anonim ***** válasza:

#39

Hát nézd, nem mindenki Pesten él... én szerencsés vagyok, lakhatás terén csak rezsit kell fizetnem, se lakbér se törlesztő, így kifejezetten kényelmesen elvagyok a 250 nettómmal. Az tény, hogy pesti albérletben ez a pénz sokkal-sokkal soványabb...

2020. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!