Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért jó informatikusnak menni?

Miért jó informatikusnak menni?

Figyelt kérdés
20as éveidben elhelyezkedsz informatikusként, lesz egy korrekt fizud. Legalább 30ig mindennap túlórázol, koffein függő leszel és idegbeteg. Tíz év után végre emberszámba vesznek szakmailag, jobb fizetés, jobb pozicio. Ugyanúgy rohadt sokat dolgozol és talán 50re eléred azt ha megtakarítottál hogy ne kelljen dolgozz annyit és a családod emondhassa hogy közép/közép-felső osztálybeliek mert vettél egy teslát.

2020. márc. 27. 13:14
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
65%

9-eske az a te bajod,hogy nem olyan piacképes a tudásod,a kezdő bér sokszor súrolja a 400e-t is.

Jó ehhez több kell mint sima egyetem meg bulikázás,ha otthon tanulsz 2 évig minimum egyetem mellett akkor 350-400e-el indítasz,ha tepersz az 1misit eléred 5 éven belül,milyen 500k ember?

500k-t 2 év után kapsz nettóba sőt akár 1 év után.

Látszik nem vagy képbe,plusz most a koronavírus idején is válságbiztos a főnöknek meg majd lesz talán 2 embere aztán egy gyakornok IT bérét talán megkapja.

Na beszéljünk blődségeket.

2020. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
49%

#9

Előtted konkrétan 1 (EGY) darab válaszoló említette, hogy informatikus és sokat keres.

Szóval kikre gondolsz? :D

2020. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
27%

Még azt mondja max 500 :D

Miskolcon kerestem annyit 2 éve :D

2020. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
17%

# 16


Mondtam, hogy csak érettségim van, ezzel csak annyihoz lehet érteni, hogy kaput kinyit meg becsuk. Számolni már neki kell vetkőzzek!

2020. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
40%

Az "informatikus" egy igen tág fogalom...


Én fejlesztőkkel dolgozom, van köztük junior is (3 éves tapasztalattal) és senior is (15+ év). A juniort én ugyan úgy emberszámba veszem, mint a senkort, sőt, sok dolgot a junior jobban csinál, csak megfelelően kell kiosztani a feladatok, kihez mi illik inkább.


A napidíjukat ismervén egészen biztos vagyok benne, hogy a juniornak sincsenek a legapróbb megélhetési problémái sem.

2020. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
38%

# 18


Bulikázott a franc, háromműszakoztam gyárba ezelőtt fele ennyiért, és még melózni is kellett.

Nem mindenki bír kiseggelni egy tetves egyetemet, viszont most figyelj és ámulj..


Van saját 110 nm es lakásom újpesten, meg hozzá egy 22 éves Daihatsum valszeg az utolsó működő darab egész pestmegyében. De ez akkor is elindul ha nyitva van a csomagtér ajtó, meg akkor is a a fél bele kilóg hátul!


És ha kitaposom a padlólemezt se zabál többet 7 liternél.

2020. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:

Tehát közöd nincs az informatikához.

Akkor miért próbálod erőltetni itt a méretes baromságaidat? :)

2020. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
49%

21-es aha biztos biztiőr meg sori fizuból 110nm-es házat vettél.


Akkor meg van tehát lusta voltál egyetemre járni meg kifogást keresel csak.


Akkor mesélek màst.


Volt egy vezetőm 30 éves volt akkor, 5-ös 1,5 éves Bömöse van, 800k-es hangrendszere,van 3 lakása, mellette utazgat nem nem diákszállóra,homárt eszik ha kell hetente többször.


De több ilyet mondok neked.

Mind utazgat nem olcsó tengerparti helyre,komoly verda,ők mondjuk sokan gépre költenek milliókat ha kell.


Én sokat költök kajára(marha bélszìn,hátszìn naponta, csirkemell, édesburgonya), van egy német verdám nem 10-n éves, 5.1 komoly hangrendszerem, táplálékkiegészítôk, kondizás, van pénz wellneszre,utazàsra,minőségi Hugo Boss,G start ruhákra ha már belementél.

2020. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
0%

# 22


Mert foglalkoztam ezzel a területtel pár hónapot.. Rászántam az életemből, még majdnem tanfolyamra is elmentem, csak aztán jött ez a vírus őrület..


Aztán arra jutottam, hogy a régi középiskolás pascal-delphi kezdő szintemtől nekem ez a html java php mysql c# ötösfogat olyan 3 év intenzív napi tanulást jelentene, tematikusan felépített anyag szerint, hogy "kezdő" lehessek a témában...


Szóval elengedtem a dolgot így közel a 40 hez...

2020. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
0%

# 24


Hát pedig hidd el, hogy 15 évnyi meló után neked is sikerül, még utcaseprő fizetésből is.

2020. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!