Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tisztatérbe valóban nem...

Tisztatérbe valóban nem szabad sminkben belépni?

Figyelt kérdés
Még szempillaspirált, esetleg szemöldökzselét sem szabad használni? Volt, aki emiatt nem fogadott el egy állást?
2020. ápr. 23. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, a többség normális, és nem ettől teszi függővé, mit és hol dolgozik... van, akinek a pingálás nem létszükséglet egy munkahelyen és kibírja nélküle.
2020. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az adott technológiai előírástól függ, hogy mi megengedett és mi nem. Egy autóipari gyártónál mások az előírások, mint pl. egy TV kijelző szerelő gyártósoron, meg egy élelmiszeripari, illetve gyógyszeripari termelő egységben.
2020. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban nem szabad.


A sminkről óhatatlanul "potyognak" a cuccok, és onnantól kezdve a tisztatér már nem tiszta.


"Volt, aki emiatt nem fogadott el egy állást?"

Ez a kérdés most komoly? Remélem nem agyilag defektes emberek élnek a földön... :)

2020. ápr. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nalunk ket fele tisztater van.

Egy kisebb,ahol speci foliakat gyartunk bank automatakra.oda be lehet menni sminkben.

A masik nagyobb tisztaba nem,ott gyomorszondakat fogunk gyartani,tehat orvostehcnika.komolyabb eloirasok vonatkoznak ra.

2020. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ohh,az kimaradt,hogy En rengeteget voltam tisztaban.nem vagyok alapbol sem sminkelos,de ha az lennek se mondtam volna fel azert mert oda beraktak es nem sminkelhetnem magam
2020. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normál esetben szerintem nem szabadna, mert a sminkből hullanak le darabkák, vagyis már nem tiszta a tisztatér...

Biztos vannak olyan műcicák, akik emiatt nem fogadják el az állást.

2020. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!